Menu
Úvod  › 

7 věcí, které zadaní muži závidí svobodným

Žít s někým je fajn, ale připravte se na to, že následující věci tím zmizí v propadlišti dějin. Jako zadaný muž na ně budete jen nostalgicky vzpomínat a závidět single kolegům.

1. Nemusí vysvětlovat každý nákup.

Když si koupí veterána, vzácnou vynilovou desku, nebo ultramoderní rybářský prut a zruinují si tím rozpočet do té míry, že jsou zbytek měsíce o chlebu a vodě, nemusí to vůbec nikomu vysvětlovat a je to čistě jejich věc. Neexistuje důvod, proč by si museli vymýšlet, že šlo o mimořádně výhodnou koupi, nebo vysvětlovat, že bez oné věci bylo zkrátka zcela vyloučené vést plnohodnotný život. Je to prostě jejich věc a tečka.

2. Účastní se pouze jedné sady rodinných oslav.

Co si budeme povídat; stačí, že musíte absolvovat rodinné oslavy a k nim přilehlé ceremonie u vlastní rodiny. Když se svou partnerkou vyženíte ještě další sadu rodinných členů (a zejména, jestli má větší počet sourozenců), můžete si odškrtnout valnou část víkendů, kdy nebudete dělat nic jiného, než sedět u šlehačkového dortu, pít kafe a udržovat společenskou konverzaci.

3. Mohou si chodit oblékaní, jak chtějí.

Když si chtějí vzít ponožky do sandálů, nebo příšerně vytahané tričko, ke kterému mají citový vztah, nikdo jim to nevymlouvá a netvrdí jim, že v takovém ohozu rozhodně na veřejnost nevyjdou. Vezmou si zkrátka na sebe přesně to, co chtějí a nemusí to před nikým obhajovat.

4. Když něco vypráví, ženy jim visí na každém slově.

Pamatujete si ten opojný pocit, že jste vykládali nějakou vtipnou a vysoce zajímavou historku a vaše posluchačka visela na vašich ústech, hltala každé slovo a smála se na těch správných místech? A teď si představte, že na světě stále existují muži, kteří něco vypráví, a nejsou přerušováni dětskými výkřiky, odbíháním posluchačky do kuchyně, rozlévajícím se kakaem, nebo kočkou snažící se stáhnout ubrus ze stolu.

5. Nemusí uklízet.

Když se rozhodnou, že je jim dobře mezi špinavými ponožkami, prázdnými krabicemi od pizzy a lahvemi od piva, nemusí od nikoho poslouchat, že dostanou choleru, ohrožují zdraví celé rodiny a vůbec jsou neplnohodnotnou lidskou bytostí. Zkrátka pohozené předměty překročí a hotovo.

6. Mají celou postel pro sebe.

Není opojnějšího pocitu, než moci se rozvalit na celé ploše postele a vědět, že když rozhodíte ruce, neuděláte tím nikomu monokl. Když nemusíte v noci poslouchat vrzání postele, které způsobuje někdo jiný než vy a když z vás nikdo netahá peřinu. Postel, kterou máte sami pro sebe, je prostě jednou z největších výhod single života.

7. Nemusí s nikým rozebírat své pocity.

Je úplně jedno, jak se tváří, jakou mají náladu, nebo jestli při příchodu z práce nakopli kočku. Jejich pocity a momentální rozpoložení jsou jen jejich a nemusí je s nikým pitvat, rozebírat, co mysleli tím kterým výrazem obličeje, nebo tónem řeči a jaké důsledky to bude mít pro jejich vztah.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články