Menu
Úvod  › 

Co by chtěli muži najít pod stromečkem

Ponožky, kravaty, bačkory a kolínská patří ke pánským vánočním stálicím a také nejnenáviděnějším darům. Ptali jsme se mužů, co by chtěli letos najít pod stromečkem, aby nemuseli radost předstírat.

"Letos jsem požádal manželku o rukavice, v nichž lze ovládat dotykový telefon. Jsem poměrně zimomřivý a vloni, kdy jsem si pořídil dotykový telefon, jsem celou zimu bojoval s tím, jestli si mám stáhnout rukavice a rozčilovat se nad tím, že display na moje prokřehlé prsty stejně nereaguje, nebo raději na psaní smsky úplně rezignovat. Rukavice, které mají na dvou prstech vodivá vlákna, a lze s nimi dotykový telefon ovládat, jsem viděl u svého kamaráda a docela mě zaujaly, tak doufám, že je pod stromečkem najdu také."

Radek, 27 let

"Jsme s manželkou domluveni, že si dáváme k Vánocům jen jeden dárek, který je ale tudíž ve větší cenové hodnotě a obvykle zcela respektuje přání obdarovaného. Iva si letos přála prodloužený víkend ve wellness hotelu a já jsem zase požádal o poukaz na jízdu v Porsche, což jsem si vždycky chtěl vyzkoušet. Měl jsem k tomu ještě malý dodatek; rád bych, aby jízda nebyla omezena jen na letiště a abych mohl být v autě sám bez instruktora. Už se nemůžu dočkat."

David, 34 let

"Nenápadně jsem před přítelkyní naznačoval, že by mě hodně potěšil model vrtulníku, který v sobě má zabudovanou malou kameru, a je na dálkové ovládání. Vzhledem k tomu, že však přítelkyně stále studuje a nemá tudíž příliš peněz nazbyt a navíc tento typ dárků odsuzuje jako zbytečné vyhazování peněz, obávám se, že moje přání letos vyzní do ztracena a nakonec si vrtulník koupím po Vánocích sám."

Josef, 25 let

"Příliš neuznávám nepraktické vánoční dárky a takové ty věci, které dáváte někomu jen proto, abyste mu něco dali, a které stejně ve výsledku leží někde zaprášené na poličce. Rodina už dávno ví, že suverénně nejvíc mě potěší lahví kvalitního vína a kvalitními značkovými doutníky. Naštěstí to všichni respektují a já potom nemusím u stromečku předstírat překvapení, ani nadšení, a oni zase nemusí mít strach, že se mi dárek nebude líbit."

Libor, 35 let

"Letos dostanu jako hlavní dárek zcela konkrétní lyžařskou bundu, po které jsem stonal už od loňska. Vzhledem k tomu, že je poměrně drahá, bude se na ni moje přítelkyně skládat společně s mými rodiči. Ale je to moje skutečně dlouhodobé a velké přání, takže i kdybych už pod stromečkem nenašel nic jiného, budu stoprocentně spokojený."

Michal, 25 let

"Letos nemám žádné speciální přání, ale vloni mě manželka naprosto dostala. Jsem blázen do fotbalu a i když moje žena pro tento sport nemá příliš pochopení, dala si tu práci a shromáždila všechny moje fotbalové fotky za posledních asi deset let. Potom je setřídila a nechala z nich udělat fotoknihu. Už ji mám doma rok, ale stále se k ní rád vracím a prohlížím si ji. A oceňuji i to, že ačkoli je tento obor manželce cizí a nezajímá ji, věnovala tomu tolik času a energie."

Mirek, 29 let

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Test: Co mu máte koupit k Vánocům?
Nejhorší vánoční dárky pro něj
Tipy na dárky, které muži ocení
Vánoční inspirace: Dárky, které muži chtějí