Menu
Úvod  › 

7 divných věcí, které na vás muži zbožňují

Jsou pro vás naprosto běžné, nezajímavé, nebo dokonce otravné, ale muži je na vás mají skutečně rádi, líbí se jim a připadají jim přitažlivé. Poznejte je i vy.

Jestliže jste na tom stejně jako většina ostatních žen, vytrvale na sobě hledáte chyby, shazujete sama sebe a neustále přemýšlíte, jestli se na vás někdo nedívá skrz prsty. Nikdy by vás proto zřejmě nenapadlo, že se mužům na vás líbí právě následující, úplně nenápadné, věci:

1. Chvíle, kdy se líčíte.

Líčíte se, i když jdete vynést odpadkový koš, a máte pocit, že nenalíčená se nikomu nemůžete líbit? Omyl. Většina mužů se velmi ráda dívá, jak se ženy líčí a připadá jim to sexy. Mají pocit, že jsou součástí jakéhosi intimního tajemství a lichotí jim, že jste je pustila do svého soukromého teritoria.

2. Vaše nářečí.

Pocházíte z Moravy, ze Slovenska, nebo z jiného koutu republiky, který má své nářečí? Muži vás budou zbožňovat. Podle odborníků je přitažlivost nářečí podmíněna evolučně, protože ukazuje, že potenciální partner pochází ze vzdáleného místa a tudíž je jen minimální pravděpodobnost, že by případní potomci byli zatíženi genetickými abnormalitami vyplývajícími z příbuzenského vztahu.

3. Váš strach.

Může se vám to zdát trochu divné, ale většinu mužů dojímá i přitahuje žena, která je momentálně v nesnázích, nebo se něčeho bojí. Probouzí to v nich niternou touhu ochraňovat a ukázat svou mužnost. A nic pro muže není atraktivnější než možnost ukázat své svaly a odvahu.

4. Jizvičky.

Stydíte se za svou jizvu po císařském řezu, nebo se nechcete svléknout kvůli jizvě, která vám zůstala po úrazu? Muži to ale vůbec tak nevnímají. Vaše jizvy jsou pro ně připomínkou toho, co jste prodělala a jsou součástí vaší osobnosti. A velmi přitažlivou součástí.

5. Brýle

I když tomu možná odmítáte věřit, muži zkrátka milují ženy, které nosí brýle. Ženy v brýlích působí tajemně a sofistikovaně. Brýle vám dodají přitažlivosti.

6. Okamžiky, kdy cvičíte.

Připadáte si odporná, když poskakujete v teplácích, zpocená, nenalíčená a s neupravenými vlasy? Chyba! Muži vidí, jak pracují vaše svaly a jste pro ně mimořádně přitažlivá, protože právě oddychování a zpocené tělo jim asociuje něco úplně jiného.

7. Vy v jeho košili.

Každý muž vám potvrdí, že není nic přitažlivějšího než žena v pánské košili. Když si ji navíc obléknete na nahé tělo, už nikdy vás z hlavy nedostane.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články