Menu
Úvod  › 

Co si muži myslí o vašem spodním prádle

Těžko můžete očekávat, že žena s vytahanými spodními kalhotkami s potiskem kachniček se v posteli změní na uragán a předvede vám sex, který jste ještě nezažili.

Je asi jasné, že nejraději vás vidíme bez jakéhokoli prádla, ale na druhou stranu ve fázi svádění má sexy spodní prádlo svůj význam. Je to podobné jako luxusně zabalený dárek; balícího papíru si sice také nenajíte, ale nažhaví vás na to, co bude uvnitř. Protože i naprostému ignorantovi je jasné, že v přepychovém balícím papíru bude těžko štangle salámu Vysočina. Stejně tak můžete jen těžko očekávat, že žena s vytahanými spodními kalhotkami s potiskem kachniček se v posteli změní na uragán a předvede vám sex, který jste ještě nezažili.

Jděte do černé

Pro začátek si ujasněme jednu věc; nám je dost jedno, z kterého materiálu je vaše spodní prádlo, protože bychom to byli schopni poznat pouze v případě, že by to byl pozinkovaný plech. A podobně to máme se značkou prádla, nebo jeho střihem. Poznáme, jestli vám sluší, zbytečně zmenšuje prsa, nebo v něm vypadáte jako vaše vlastní matka.

Barvy jsme samozřejmě schopni rozlišit (ostatně auta také nejsou černobílá) a máme pro vás zcela jednoznačné poselství: vykašlete se na všechny ty vybledlé barvy, které vypadají, jako byste na prádlo omylem vylila kyselinu. Tuším, že se jim říká pastelové. Ať už se vám módní časopisy snaží nakukat cokoli, neexistuje žena, na které by pastelové spodní prádlo vypadalo dobře (v nejlepším případě to vypadá tak nějak nijak) a neexistuje chlap, kterému by se to líbilo. Pokud si je tedy jistý svou heterosexuální orientací. Když už tedy mermomocí chcete působit romanticky a nevinně, jděte na to, proboha, jinak.

Stejné je to s potiskem drobných kytiček, kostiček a podobných ptákovin. Možná to pro vás bude šokující informace, ale to, že si na sebe navléknete podprsenku s květinovým vzorem, z vás lolitku neudělá. A co hůř; pokud máte prsa větší velikosti (chválabohu za ně), budete v rádoby romantických modelek vypadat jako dílo psychedelického umělce, který se právě sjel do bezvědomí. Můžete klidně vsadit svou výplatu, že nebudete sexy a jediný důvod, proč z vás ono prádlo strháme, bude ten, abychom se na tu hrůzu už nemuseli dál dívat.

Čím se asi nedá nic zkazit je legendární černá a červená na spodním prádle. Bude to nejspíš tím, že každý chlap ve skrytu duše touží podívat se minimálně jednou za život do bordelu a dopřát si tam maximální porci zvrhlého sexu. Ale protože má strach z kapavky, nebo na to jednoduše nemá, odreagovává si své představy alespoň prostřednictvím vašeho dekadentního spodního prádla. Takže mu ho klidně dopřejte plnými doušky, předávkování rozhodně nehrozí.

Zakupte podvazky

S tím samozřejmě souvisí i skutečnost, že byste si skutečně měly pořídit alespoň jeden podvazkový pás a přestaly konečně s tím hloupým předsudkem, že do postele se podpatky nenosí. Zejména lodičky s jehlovými podpatky by měly být do postele předepsány lékařem.

Po bleskovém průzkumu, který jsem provedl mezi svými známými a kamarády, vám mohu s klidným svědomím říct, že je úplně jedno, jestli nosíte tanga nebo klasické kalhotky, ale naprostou příšerností jsou nohavičkové kalhotky (tuhle terminologii jsem načerpal od kamarádky, heč). Samozřejmě, že těle vysportovaných modelek vypadají k nakousnutí. A samozřejmě, že by máte také přepychovou postavu. Ale přece jen je v reálném životě toho retušování o dost méně než v magazínech a výsledek je často značně smutnou story. Klidně si je noste na sportování, ale do postele sáhněte, pěkně prosíme, po něčem, co nebude na první pohled připomínat bederní pás vaší babičky. Bude to ku prospěchu všech zúčastněných.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jaká barva spodního prádla vám bude slušet?
Naučte se dělat striptýz
Jak vybrat podprsenku: Krok za krokem
Co o vás vypovídá barva vašeho spodního prádla