Menu
Úvod  › 

Hledáte kvalitní vůz? Víme, proč vsadit na Dacia Duster

Potřebujete vůz pro své podnikání, zaměstnání, nebo pro svou rodinu? Ve všech případech může nastat doba, kdy váš stávající dosluhuje, a vy budete potřebovat nový.

Podívejte se společně s námi na to, proč je dobré vsadit na značku Dacia. Prvním důvodem je rozhodně tradice, jelikož historie této automobilky sahá už do roku 1966. Navíc už od svého samotného vzniku byla spojena se známou značkou Renault, což celkově dokládá její kvality i to, že dobré auto vyrobit skutečně umí. A jaký vůz z jejího portfolia zvolit? My doporučíme Dacia Duster. Podívejte se proč.

Zdroj:www.rpz.cz

Dokonalý komfort v jakémkoliv terénu

Když se na tento model podíváme blíže, je třeba říci, že se jedná o kvalitní off-road.  A to pochopitelně znamená dokonalý zážitek jízdy v každém terénu, s jistotou skvělého pohodlí. Dacia Duster díky velké světlé výšce projede téměř jakýmkoliv terénem, poradí si s každou nerovností a nedělá jí problém ani přeprava těžkých nákladů. To vše se pozitivně podepíše na celkovém jízdním komfortu.

Unikátní všestrannost

Potřebujete automobil nejenom pro přepravu osob, ale čas od času je nutné převézt i rozměrnější zavazadla? Žádný problém. Pokud se podíváme na celkovou všestrannost auta, patří mezi hlavní pozitiva:

  • Zavazadlový prostor o objemu 475 litrů.
  • Sklopná zadní sedadla v poměru 1/3 - 2/3.
  • Schránky u spolujezdce, držáky nápojů a další prostory pro drobnosti.

Skvělá cena

Vůz vás rozhodně nezklame ani svou cenou. Pokud se podíváme na nabídku jednoho z předních prodejců, na web www.rpz.cz, rázem zjistíte, že tento unikátní vůz můžete mít již za cenu, která začíná na částce 249 000 Kč. Vzhledem ke zmíněným pozitivům jasné volba. K nim musíme samozřejmě přidat také zcela unikátní design vozu, který respektuje moderní trendy, klade důraz na praktičnost a za kterým se každý zaručeně se zájmem otočí. I to je důvod, proč je Duster hitem.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články