Menu
Úvod  › 

Co na svém těle nesnášíte a muži to milují

Nesnášíte své boky, nebo břicho? Potom byste měla vědět, že ty části těla, které vy na sobě nemáte ráda, muži zbožňují a připadají jim velmi vzrušující. Představujeme vám jejich přehled.

1. Nohy

Jen minimum žen by mohlo říci, že je stoprocentně spokojeno se svýma nohama. Přitom jde však o část těla, kterou muži naprosto milují. Ženské nohy připadají vrcholně vzrušující většině mužů, proto byste měli věnovat pozornost jejich úpravě. Investujte do kvalitní pedikúry, laku na nehty i šperků, které nohy ozdobí, jako je například nákotníček či prstýnek na prsty u nohou. Investice se vám bohatě vrátí zpátky.

2. Prsty

Připadají vám vaše prsty obyčejné a ničím zajímavé? Zkuste použít výrazný lak na nehty a provést svému drahému vzrušující masáž. Buďte ujištěna, že ho to nenechá chladným.

3. Záda

Záda připadají většině žen jako část těla, která nemá s erotikou nic společného. Nicméně právě na zádech je velmi jemná kůže, které se muži rádi dotýkají. Budete překvapená, kolik z nich vám velmi rádo poskytne erotickou masáž a bude ji vnímat jako příjemnou předehru.

4. Zadek

Trápíte se kvůli tomu, že máte příliš velký nebo málo vypracovaný? Naprosté většině mužů je to úplně jedno a budou ho milovat přesně takový, jaký je. Muži jsou totiž větším pozadím fascinováni a nemusíte se obávat, že byste je nevzrušovala. Buďte na své pozadí náležitě hrdá a užívejte si pozornosti, které se mu dostane.

5. Nenalíčený obličej

Ženy se většinou cítí velmi nejistě, když mají vyjít na veřejnost s nenalíčeným obličejem. Mají pocit, že bez make-upu se nebudou nikomu líbit a že budou vypadat neupraveně. Opak je ale pravdou; mužům se váš nenalíčený obličej bude líbit mnohem víc než pokožka schovaná pod nánosy make-upu: "Miluji pohled na svou přítelkyni, která se právě probouzí. Zatímco ona si připadá zmačkaná a nepřitažlivá, pro mě je právě v těchto okamžicích nejpřirozenější a nejkrásnější," líčí nadšeně šestadvacetiletý Tomáš.

6. Kila navíc

Jste nešťastná, protože jste trochzu přibrala a zakulatila se? Můžete zůstat v klidu, protože muži ve skutečnosti křivky milují. Nemluvíme samozřejmě o případech obezity, kdy se tělo při každém pohybu třese jako vyklopený puding, ale o smyslných křivkách. Pokud stále ještě váháte, zkuste si představit křivky Jennifer Lopez a její nezměrný sexappeal.

7. Jemné vrásky

Zatímco vy své jemné vrásky kolem úst a očí nenávidíte a šetříte si do prasátka na botox, muži mají vrásky od smíchu rádi: "Když má žena jemné vrásky od smíchu, vypadá stále dobře naladěná, sympatická a s dobrou náladou," tvrdí třiatřicetiletý Roman.

8. Celulitida

"Moje přítelkyně o celulitidě neustále mluví, ale já jsem ji za ty roky, co jsme spolu, neviděl ani jednou. Možná nějakou má, ale já jsem si ji nikdy nevšiml, podle mě jsou její stehna dokonalá," říká dvaadvacetiletý Petr. Nedá se říci, že by muži celulitidu milovali, ale ani, že by ji nenáviděli. Oni ji totiž jednoduše vůbec nevidí. Celulitida je totiž pouze výmysl kosmetických firem a je problémem pouze ve vaší hlavě.

9. Madla lásky

Znají je prakticky všechny ženy a všechny je nenávidí. Malé tukové záhyby na zádech, kterým se někdy přezdívá madla lásky, jsou však většinou mužů považovány za velmi vzrušující záležitost. Zkuste se jich někdy zeptat.

10. Kulaté bříško

I když by si většina žen přála břicho pevné a ploché, kulaté, lehce vypouklé bříško bylo považováno se sex symbol po celá staletí. V mužích tento pud zůstal a byla byste překvapená, kolik z nich vnímá vypouklé bříško za mimořádně ženský a vzrušující prvek.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Nepravidelná menstruace: Co se vám tělo snaží říct?
6 neobyčejných schopností lidského těla
Test: Jaký máte vztah ke svému tělu?
Test: Který z vašich smyslů je dominantní?