Menu
Úvod  › 

Co na ní prozradí její spodní prádlo

Její spodní prádlo mluví často jasnější řečí než slova. Můžete z něj odhadnout, jestli očekává vášnivou noc, nebo vás bere jako neškodného kamaráda.

Vypadá to, že spolu strávíte noc; otázka je, zda budete vedle sebe spát jako bratr a sestra, nebo máte očekávat sexuální orgie. Vynikajícím vodítkem je prádlo, ve kterém se do postele dostaví.

Bavlněné tričko a kalhotky

U ženy, která spí oblečená do bavlněného trička a kalhotek, neočekávejte žádnou obrovskou romantiku. Většinou se jedná o praktické, sportovně založené typy. Na druhou stranu od ní můžete čekat prakticky cokoli a vždy vás něčím překvapí. Oceňuje muže, kteří ví, co chtějí, a nebojí se za tím jít.

Hedvábná košilka ve stylu "mrkací panenka"

Chtěla by vypadat nevinně, ale zároveň vám jasně sděluje, že je připravená na flirtování a možná i něco víc. Pokud ji však chcete dostat, nesmíte nic uspěchat. Soustřeďte se na předehru a nezapomeňte, že pro ní bude zřejmě mnohem důležitější mazlení a romantická gesta než samotný sex.

Sladěná podprsenka, kalhoty a podvazkový pás

Ráda svádí a miluje pocit, že se líbí. Tomu odpovídá i péče, kterou věnuje svému tělu a vůbec všeho, co se ho týká. Je vynikající milenka, ale často se stylizuje to poněkud nepřirozené pózy. Do postele chodí zásadně dokonale upravená a nalíčená, takže zapomeňte na to, že byste si při sexu s ní nechali ponožky.

Dlouhá saténová noční košile

Tento typ prádla nosí beznadějně nevyléčitelné romantičky. Hledá svého prince na bílém koni, touží být dobývána a lehce jí utáhnete na komplimenty. Chce se cítit žádoucí a pokud jí ten pocit poskytnete, považujte se za vítěze.

Korzet

Korzety obvykle nosí ženy, které si rády hrají a hraní nejrůznějších rolí jim nedělá problémy ani v sexu. Nesnáší nudu a stereotyp, jakmile jí dokážete překvapit, udělá pro vás všechno na světě. Stejně otevřená jako je ke všemu v životě je i v sexu a můžete si s ní splnit všechna tajná přání a experimenty, po kterých jste kdy zatoužili.

Klasické pyžamo

Nic proti ženám, které spí v klasickém pyžamu; mají obvykle vynikající partnerské vlastnosti. Jsou tradičně založené, dokáží se obětovat, jsou stálé a spolehlivé. Jen od nich málokdy můžete čekat sex, při kterém drnčí okenní tabulky. Ačkoli možná právě vy jste natrefili na onu pověstnou výjimku, která se zapíše do vaší erotické historie.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články