Menu
Úvod  › 

Tajemství, která vám žádný muž neřekne

Čas od času si od vás potřebujeme odpočinout, díváme se po jiných ženách a potřebujeme vydělávat hodně peněz, abychom se cítili jako muži. Vítejte ve světě mužských tajemství, která vám váš partner nikdy nahlas neřekne.

1. Díváme se po jiných.

Kdykoli se v naší blízkosti mihne hezká žena, podíváme se, možná si dopřejeme i bleskovou fantazii. To ale nevypovídá nic o tom, jaký vztah spolu máme, ani o tom, že bychom vás snad chtěli ve skutečnosti podvést. Zkrátka se jen podíváme a jdeme dál. Ale z pochopitelných důvodů se vám k tomu nikdy nepřiznáme.

2. Jdeme ven, abychom si od vás odpočinuli.

Říkáme vám, že jdeme do hospody, protože už jsme se dlouho neviděli s kamarády, nebo do posilovny utužit formu, ale ve skutečnosti čas od času potřebujeme vypadnout z domova, abychom si od vás odpočinuli. Opět to nemá nic společného s kvalitou našeho vztahu, zkrátka čas od času potřebujeme vysadit a mít prostor jen sami pro sebe.

3. Nejsme si jisti, jestli si vás chceme vzít.

Požádáme vás o ruku. Uděláme to dobrovolně, jsme do vás zamilovaní, jsme si jistí, že jste ta pravá a chceme s vámi strávit zbytek života, jenže když se vyslovíme, znejistíme a začneme pochybovat. Neříkáme vám to, protože doufáme, že to přejde. A většinou to skutečně přejde.

4. Potřebujeme vydělávat hodně peněz.

Může se vám to zdát přízemní, ale potřebujeme mít dostatečný příjem, abychom se cítili chlapsky. Smiřte se s tím, že si prostě musíme dokazovat, že na to máme. A k tomu patří i to, že budeme brát víc než vy. Ať už si o tom myslíte, co chcete.

5. Potřebujeme pořádek.

Jsme si vědomi toho, že jde o velmi citlivé téma, kolem kterého je potřeba našlapovat mimořádně opatrně, ale nepořádek ve společné domácnosti nám skutečně vadí. Je úplně jedno, v jakém chaosu jsme žili, když jsme byli single, zkrátka máme zažito, že žena by měla udržovat domácnost v pořádku, a vadí nám, když tomu tak není.

6. Často vám vůbec nerozumíme.

Měla byste vědět, že naše souhlasné přikyvování, zatímco nám vykládáte, zdaleka neznamená, že s vámi skutečně souhlasíme. Upřímně řečeno často vůbec nemáme tušení, o čem mluvíte a co byste od nás chtěla slyšet.

7. Jsme nepříčetní, když řídíte.

Když už nás postihne to neštěstí, že musíme sedět na sedadle spolujezdce, zatímco vy řídíte, musíme se hodně přemáhat, abyste na nás nepoznala, do jak zoufalého rozpoložení nás to uvrhává. Sykáme, opíráme se o palubní desku, instinktivně brzdíme, ačkoli na naší straně se žádné brzdové pedály nevyskytují. A moc dobře víme, že vám to nesmíme nahlas říct, abychom nezpůsobili výbuch bomby.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články