Menu
Úvod  › 

Co byste se měli naučit od starších mužů

Nespěchají, kdykoli jí namasírují záda, vyčistí si zuby, než jdou do postele. Ženy starší muže prostě milují. Tyto věci byste se od nich měli naučit.

Stejně jako ženy nedokáží pohlížet na mladší ženy jako na nekalou konkurenci, většina mužů těžce nese vášeň svých partnerek Seana Conneryho, George Clooneyho, zkrátka starší muže. Zvlášť pokud vaše partnerka už někdy se starším mužem chodila, jste vystaveni nepříjemnému srovnávání. Místo toho, abyste se ale uráželi, zkuste se od starších mužů něco přiučit:

1. Vstaňte z postele

Zeptejte se kterékoli ženy, která strávila se starším mužem delší čas, a určitě se zmíní o jeho galantnosti, která se projevuje mimo jiné i tím, že jsou schopni vstát z postele, když je o to žena požádá. Představte si, že jste si právě užili vášnivý sex a vaše partnerka vás požádá, abyste jí došli pro sklenici džusu nebo plátek sýra. Zvednete se a vyplníte její přání, nebo raději děláte, že jste nic neslyšeli? Pokud se zapřete a vyhovíte jí, získáte cenné body. Ženy totiž zbožňují muže, kteří jim umožní zůstat v pohodlí teplé postele a udělají pro ně drobnou službičku. Dokazují jim tak svou lásku a galantnost se cení.

2. Namasírujte jí.

Vzhledem k tomu, že starší muži už se na svou erekci nemohou stoprocentně spolehnout, našli si za ty roky spousty jiných možností, jak potěšit a uspokojit ženu bez použití penisu. A protože už chápou, že sex není jen o průniku, dotýkají se, svádějí a překvapují. Klidně partnerku rozmazlí relaxační masáží a nedělá jim problém u ní i skončit.

3. Nespěchejte.

Starší muži už znají cenu času a nehodlají se nikam hnát. Klidně se budou celý víkend povalovat s partnerkou v posteli, dlouze se líbat, dotýkat a hladit. Nikam nespěchají a nemají zapotřebí udržovat si žádnou pózu horečnatě aktivního muže. Jsou zkrátka v klidu.

4. Nebojte se dávat.

Starší muži jsou požitkáři a požitky umí i stejnou měrou rozdávat. Jsou štědří nejen co se týká materiální stránky ale i emocí a tělesných prožitků. Kvalitní sex v jejich podání zahrnuje i vyvrcholení ženy, ke kterému ji trpělivě dovedou. Nebojí se zapojit do erotické hry méně obvyklé praktiky nebo pomůcky, protože dokáží ocenit rozmanitost sexu. Navíc moc dobře ví, že podobný typ pozornosti jim ženy bohatě vrátí.

5. Oceňte ji.

Pokud v něčem starší muži skutečně vynikají, je to schopnost ocenit a dát najevo svou lásku. Nebojí se skládat komplimenty a pochválit to, co podle nich za pochvalu stojí (a někdy i to, co za pochvalu nestojí, ale potěší to jejich partnerku). Ať už jste o kuchařské umění, taneční kreace, nebo partnerčiny pracovní úspěchy, nikdy neskrblí pochvalou. A toto pravidlo uplatňují ještě intenzivněji v posteli.

6. Vyčistěte si zuby, než jdete do postele.

Mladí muži mají často pocit, že když se konečně zbavili rodičovského dozoru, v rámci rebelie už nemusí své hygieně věnovat tolik péče. Starší muž si naopak nedovolí přijít do postele ke své partnerce bez toho, aby se osprchovali a vyčistili si zuby.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Věty, za které vás bude chtít zabít
Polibky, které ji zaručeně dostanou
10 věcí, které byste měli zvážit před nevěrou
Oddělené ložnice: Proč je lepší spát zvlášť