Menu
Úvod  › 

Umění svádění: Staňte se pro muže neodolatelnou!

Jak to, že některá žena dokáže jedním pohledem ulovit libovolného muže, zatímco jiné jim nadbíhají bez úspěchu? Ovládají totiž umění svádění, které z nich dělá osudové ženy. Znáte ho i vy?

Zkoušela jste už svést muže v restauraci jediným pohledem? A pokud ano, povedlo se vám to? Jestliže vaše odpověď na některou z těchto otázek zní "ne", měla byste se potrénovat ve svádění. Nemusíte být supermodelka z titulních stránek časopisů, ale pokud víte, jak na muže zapůsobit, omotáte si je kolem prstu během několika prvních minut. Ostatně která žena by netoužila po tom, aby jí každý muž ležel u nohou? Okoukněte umění svádění od žen, které ví, jak mluvit, jak se chovat a co dělat, aby dostaly kteréhokoli muže:

Cvičení dělá mistra

Zapomeňte na to, že zničehonic vplujete do baru a ulovíte největšího frajera v lokále, ačkoli jste se doposud projevovala jako šedá myška. I svádění a získání sebevědomí vyžaduje cvik. I když vám to může připadat poněkud směšné, zkuste si svůdný úsměv a gesta nejprve sama na sebe do zrcadla. Až se dopracujete do stádia, že se budete sama sobě líbit a budete si připadat skutečně svůdně, jste připravená. Současně s tím však nezapomínejte pečovat sama o sebe. Tím, že se budete každý den přitažlivě oblékat, budete používat svůdný parfém a kupovat si atraktivní prádlo, budete sama sobě připadat přitažlivější a vaše sebevědomí vzroste.

Buďte sama sebou

Nesnažte se předstírat, že jste někým jiným. Pokud vybíráte spodní prádlo, nepřemýšlejte o tom, co byste na sobě měla mít, abyste vyhověla představám o přitažlivosti. Vybírejte zásadně modely, ve kterých se cítíte dobře vy sama a které budete ráda nosit. Jestliže se nebudete ve spodním prádle (a samozřejmě i dalších kusech oděvu) cítit dobře, vždy to na vás bude vidět a všichni to podvědomě vycítí. Teprve tehdy, pokud budete působit přirozeně, budete zároveň přitažlivá. Nesnažte se za každou cenu vypadat sexy a jako žena vamp. Výsledkem bude pouze křečovitý dojem, který pro nikoho není atraktivní. Přitažlivá je sebejistota a přirozenost.

Co si obléci

Klasická otázka zní, zda i v oblékání platí, že méně je více. Buďte ujištěna, že pokud zkombinujete síťované punčochy, minisukni velikosti poštovní známky a hluboký dekolt, zaženete na útěk i toho nejvděčnějšího pozorovatele. Mnohem většího efektu dosáhnete například rozparkem na dlouhé sukni, ze kterého vám občas vykoukne noha. Místo prvoplánovitého sexy oblečení vsaďte raději na eleganci a sofistikovanost, která bude působit mnohem rafinovaněji a přitažlivěji. Navíc jím nezaujmete nejen na první pohled ale i na všechny další. Soustřeďte se na to, abyste vypadala za každých okolností upraveně a získáte mnohem víc než nekonečným výstřihem.

Kouzlo pohledů

Pohledy jsou klíčovou součástí svádění, na kterém stojí jeho úspěch či neúspěch. Žena, která umí používat své zbraně, bez problémů zvládne upoutat pozornost muže sedícího přes celou místnost. Nicméně tím, že budete na svůj objekt zájmu soustředěně zírat, budete působit minimálně zoufale. S pohledy šetřete a věnujte svému vyvolenému jen krátký pohled, který prozradí váš zájem, ale dá mužům pocit, že nejste snadno k mání a že vás musí dobývat. Ať už je emancipace v jakémkoli stádiu, muži zůstávají vždy lovci a musí mít pocit, že si svou kořist zasloužili.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 situací, kdy si muž myslí, že s ním flirtujete
6 pohybů, které uplatníte při striptýzu
Řeč těla: Co vám říkají jeho gesta
Sveďte ho dokonalým striptýzem!