Menu
Úvod  › 

10 signálů, že jste si vzala správného muže

V každém vztahu musí nutně nastat okamžiky, kdy pochybujete, jestli jste si vzala toho správného muže. Podle následujících signálů poznáte, že ano.

1. Stále se vámi chlubí.

S čímkoli, co se vám povede, se chlubí před ostatními. Ať vás v práci povýší, nebo jen třeba vyhrajete v tombole, nezapomene se o tom zmínit před vašimi přáteli a dalšími lidmi. Protože právě on je vaším největším fanouškem.

2. I po letech je galantní.

Přestože jste spolu už roky, stále se k vám chová jako gentleman. Otevře vám dveře, podrží židli, nebo pomůže do kabátu. Zkrátka se po jeho boku cítíte jako dáma.

3. Nepokouší se vás změnit.

Ví, jakou ženu si vzal, a přesně tu také miluje. Nesnaží se vám zhnusit kočky, když ví, že je milujete. Nečeká, že se kvůli němu stanete špičkovou kuchařkou, když s železnou pravidelností spálíte i vajíčka.

4. "Chybíš mi" není fráze.

Když vám řekne, že mu chybíte, víte, že to není pouhá fráze ale skutečnost. Samozřejmě, že po těch letech už není rozechvělý, když se vrací večer z práce domů, ale když jste bez sebe déle než obvykle, skutečně si navzájem chybíte.

5. Můžete před ním brečet.

Můžete se před ním i vyplakat, aniž by vás shazoval, nebo jste se cítila trapně. Ví, kdy vás má obejmout, aby vám vyjádřil svou podporu.

6. Nestěžujete si na něj.

Když si vaše kamarádky stěžují na své partnery, vy jste potichu a nemáte k tématu prakticky co dodat. V podstatě byste si mohla stěžovat pouze na samé nepodstatné věci a to je vám poněkud hloupé.

7. Má rád vaše blízké.

Pokud máte se svými rodiči dobrý vztah, nemusíte ho přemlouvat, aby s vámi za nimi vyrazil. Je mu v jejich společnosti dobře - podobně jako vám.

8. Zajímá se o vaše přátele.

Zná vaše přátele a kamarády a zajímají ho. Nemusí je všechny nutně zbožňovat, ale kvůli vám se zapře a dokáže s nimi bez problémů strávit večer.

9. Nechá vás vybouchnout.

Je si moc dobře vědom toho, že každý musí čas od času "upustit páru" a nevyžaduje po vás, abyste byla pořád růžově naladěná. Klidně si vyslechne vaše stížnosti a je vám oporou i při případném výbuchu vzteku.

10. Dokážete spolu cestovat.

Cestování je jednou z nejlepších prověrek vztahu, jaké existují. Pokud spolu dokážete stále cestovat, aniž byste se neustále hádali, nebo spolu většinu času nemluvili, máte vyhráno.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
8 zvyků, které dodržují šťastné manželky
9 vět, které by ženy měly přestat říkat svým mužům
12 stádií manželského sexu
10 zlozvyků, kvůli kterým vás partner opustí
12 typů párů, které určitě znáte
7 způsobů, jak snížit riziko, že se rozvedete