Menu
Úvod  › 

7 věcí, které odradí každého muže

Chcete se zařadit mezi nejméně přitažlivé ženy, se kterými muži nechtějí mít nic společného? Využijte následující manuál věcí, které spolehlivě odradí každého muže.

1. Příliš mnoho makeupu

Lehké nalíčení, které podtrhne váš přirozený půvab, je naprosto v pořádku a muži ho ocení, ale pokud si na obličej nanesete světle oranžovou masku, můžete vsadit své boty, že budete působit mimořádně odpudivě. V pořádku je pouze takové líčení, při kterém vám (a tudíž ani vašemu milenci) po dotyku nezůstává nános na prstech.

2. Tělesný zápach

Možná máte pocit, že vás se zápach netýká. Skutečnost je taková, že sami sebe necítíme, což však neznamená, že vás necítí nikdo jiný. A jen málo věcí působí méně eroticky než tělesný zápach. Zkuste se zamyslet nad tím, o kolik procent stoupne vaše přitažlivost, když budete důsledně dbát na tělesnou hygienu.

3. Chloupky na tváři

Ano, skutečně to není spravedlivé, že u mužů se vousy považují za mužný znak přitažlivosti, zatímco u žen jde o estetické faux pas. Problém je v tom, že i kdybyste byla miss universe, jemný knírek vaše osobní kouzlo dokonale zruší. Opravdu to chcete riskovat?

4. Neupravené vlasy

Jestli chcete, můžete se utěšovat tím, že ležérní culík je sportovním účesem, který mají muži rádi, ale skutečnost je poněkud jiná. Nepožadujeme po vás upravené vlasy ve sto procentech případů, ale pokud vás nevidíme jinak, než urousané a neupravené, veškerý váš půvab mizí v nedohlednu.

5. Zápach z úst

Neexistuje nic horšího a asexuálnějšího. Tečka. A je úplně jedno, jestli jsme vás měli v úmyslu políbit, protože odér táhnoucí se z vašich úst nám nedovolí ani se přiblížit.

6. Velké tetování

Možná vám to připadalo hrozně nezávislé, sexy a originální a zcela určitě to přitáhne pozornost, ale průzkumy ukazují, že většina mužů se raději od hodně potetovaných žen drží v co největší vzdálenosti.

7. Vulgární mluva

Je možné, že si připadáte velmi cool, když mluvíte jako dlaždič, ale rozhodně se rozlučte s tím, že byste působila sexy. S vulgární holkou klidně půjdeme na pivo a na fotbal, ale nečekejte, že si vás budeme představovat jako matku svých dětí.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 věcí, které muži dělají (a ženy je nikdy nepochopí)
6 intimních věcí, o kterých byste si měli promluvit
7 signálů, že jde váš vztah do háje
10 stupidních zvyků, které vám zničí každý vztah
5 věcí, které se dějí pouze v pornu