Menu
Úvod  › 

6 důvodů, proč je lepší být mužem

Závidíte ženám, že se nemusí starat o materiální zabezpečení rodiny, lépe se jim flirtuje a mají mnohonásobný orgasmus? Následující důvody vás přesvědčí, že je lepší být mužem než ženou.

1. Snáze hubnute.

Objevil se vám kolem pasu pivní pupek? Na rozdíl od své partnerky, která neustále počítá kalorie, odvažuje si porce a cvičí jako šílená, vy budete hubnout mnohem snáze. Vědci už dávno dokázali, že muži hubnou mnohem lépe a rychleji než ženy, protože mají jednak rychlejší metabolismus a jednak mají mnohem víc svalové hmoty, která spaluje víc kalorií než tuk. Můžete si tedy blahopřát, že nemáte takovou hlasinu estrogenu jako ženy.

2. Lépe spíte.

Zatímco se vaše partnerka vedle vás na posteli převaluje a nedaří se jí zabrat, vy nejspíš se spánkem žádné zvláštní problémy nemáte. Na rozdíl od žen vás totiž netrápí měsíční cykly spojené s hormonálními výkyvy, které jsou za špatný spánek žen zodpovědné.

3. V hospodě víc vydržíte.

Můžete si dát s kamarády pět Plzní a celkem bez problémů odejdete po svých způsobem, který se při troše dobré vůle dá nazvat: rovný krok. Když se o něco podobného pokusí vaše drahá polovička, buďto vyleze na stůl a bude se snažit předvést svou představu svůdného striptýzu, nebo nazvrací do odpadkového koše. Vaše tělo při pařbách zkrátka vydrží mnohem více.

4. Vydržíte větší zimu.

Stěžuje si vaše přítelkyně prakticky neustále, že má zmrzlé nohy, ruce a je jí zima. To kupodibu není způsobem, jak vás přimět, abyste ji objali a půjčili jí svůj světr. Vědci skutečně zjistili, že ženy jsou mnohem citlivější na chlad než muži. Ženské tělo totiž není na hospodaření s teplem příliš vybaveno a vaše tělo to zvládne mnohem lépe.

5. Jste méně unavení.

Nikdo by si nedovolil tvrdit, že se méně nadřete, ale vaše tělo je přizpůsobeno mnohem větší námaze než tělo vaší partnerky. Vydržíte tedy větší zátěž a cítíte se méně unaveni. Takže zatímco vaše drahá polovička už sotva dýchá, vy jste schopni podat ještě relativně uspokojivý výkon.

6. Nejste depresivní.

Nemusí z vás zrovna odkapávat optimismus, ale tím, že jste se narodili v mužské kůži, máte výrazně menší pravděpodobnost, že se budete v životě potýkat s depresí. Možná tedy nezažijete mnohonásobný orgasmus, ale váš život bude rozhodně optimističtější a pohodovější.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Překvapivé léky, které máte doma v kuchyni
Test: Dokázali byste zachránit život?
Překvapivé věci, které vám způsobí infarkt
60 sekund, které vám zachrání zdraví