Menu
Úvod  ›   › 

Jak mít partnera v hrsti, aneb potřeby každého muže

Muži potřebují ke šťastnému životu jen několik málo věcí a jejich potřeby jsou celkem předpokládatelné. Čím je spolehlivě dostane?

Muži jsou stvoření poměrně prostá, v podstatě by se dalo říci, že uvízli někde na úrovni křečka, který potřebuje ke šťastnému životu jen několik málo věcí a těmi jsou jídlo, spánek, vylučování a sex. Patří sem sice ještě společenské aktivity, ale to už je věc poměrně individuální. Jakmile se jim některé z těchto potřeb nedostává, začnou být velice rychle nepříjemnými, otravnými - až na zabití. Pro ženu to znamená jediné, pravidelně je krmit, neblokovat jim toaletu čtením zajímavého magazínu, nechat je v klidu vyspat a v pravidelných intervalech, které se liší kus od kusu, jim dopřát sex. Je to vlastně jako starat se o přerostlé, o něco náročnější tamagoči, pokud si je pamatujete.

V některých případech tak může žena získat nad mužem značnou převahu, protože absenci některých těchto potřeb zvládá většinou lépe. Jde hlavně o intimní oblast, kde jsou muži skutečně jako křečci. Svést je tak skutečně není žádný problém. V případě, že ho máte opravdu ráda a chcete mu udělat radost, nebo máte taky chuť na nečekaný sex, stačí, když si pořídíte patřičné erotické spodní prádlo. I kdyby byl chudák sebeunavenější, s radostí se přemůže.

Přitažlivé prádélko je pro chlapa, jako rudý hadr, kterým mu máváte před obličejem. Prostě se neovládne a musí po něm jít. Pak už záleží trochu na tom, jestli máte doma "horňáka" nebo "dolňáka", tedy muže orientovaného na prsa, nebo na zadek. "Horňák" bude u vytržení z push-up podprsenky nebo korzetu, který vám ve výstřihu vykouzlí onen "žlábek." "Dolňák" zase standardně ujíždí na zadečku v tangách, které nemálo žen bytostně nesnáší.

Podvazkové pásy, tanga, super vycpaná podprsenka a k tomu průsvitná noční košilka a máte ho v kapse. V tomto ohledu svůdné dámské prádlo zabere vždycky. Co se zbytku jeho potřeb týče, zejména pak té části o krmení, je na vás, jak se role paničky zhostíte. Někteří muži se totiž zvládnou nakrmit i sami, byť jsou to poměrně raritní jedinci.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Naučte se dělat striptýz
Co o vás vypovídá barva vašeho spodního prádla
Co si muži myslí o vašem spodním prádle
5 manželských chyb, které dělají i chytré páry