Menu
Úvod  › 

10 věcí, které zapůsobí na muže

Smějte se jeho vtipům, neřešte svou celulitidu na stehnech a oblékněte si sukni. Následujících deset věcí zapůsobí na jakéhokoli muže.

Chcete ulovit muže svých snů, nebo si lámete hlavu nad tím, jak to, že se vám ti správní muži stále vyhýbají? Deník Independent se zajímal o to, čím žena nejvíc zapůsobí na muže. Udělal mezi svými čtenáři velkou anketu a tady jsou výsledky:

Osobnost

Ať už si pod tím představíte cokoli, ženy s osobností se umístily na špičce ankety. Do tohoto mnohoznačného označení se schová prakticky všechno, od originality, spontánnosti až po kreativitu. Ale pozor smysl pro humor má svou vlastní příčku.

Smysl pro humor

Pokud se budete v přítomnosti svého vyvoleného smát, nemůžete nic pokazit. Muži totiž usměvavé ženy se smyslem pro humor milují. Nic zkrátka nedodá muži takový skvělý pocit, jako když se stále znovu upřímně smějete vtipu, který vám vypráví už počtvrté.

Upřímnost

Ani tato položka není nikterak překvapivá. Jen naprostý blázen nebo masochista by byl ochotný navazovat vztah s někým, kdo mu lže. Ale pozor; muži do této anketní položky zahrnovali i dochvilnost.

Pohodový vztah ke svému tělu

Jste přesvědčená, že máte stehna jako dva sloupy, řešíte velikost svého pozadí a desetkrát za den se ptáte, jestli nejste moc tlustá? Všechno špatně. Muži chtějí ženy, které jsou smířené se svým tělem, mají ho rádi a neřeší, jestli si mohou dát o dva hranolky navíc.

Inteligence

Hledala jste ji na prvních příčkách požadavků, které mají muži k ženám? Chyba. Muži sice chtějí inteligentní ženy, ale až na pátém místě. Pozitivní je, že inteligence se umístila před hlubokým dekoltem. Alespoň něco.

Ženskost a šarm

Je nám líto, ale pokud mluvíte jako trhovkyně a vypadáte jako ruská reprezentantka ve vrhu koulí, je úplně jedno, že jste tou nejmilejší bytostí pod sluncem. Muži chtějí mít ženy, které působí žensky, roztomile, bezbranně a mají výrazný šarm. Schovejte alespoň občas džíny na dno skříně a vytáhněte sukni nebo šaty. Efekt bude okamžitý.

Atraktivita

Dobrá zpráva je, že se atraktivita umístila až na relativně spodních příčkách, takže se zdá, že mužům záleží i na jiných charakteristikách, než je velikost podprsenky. Špatnou zprávou je, že vlastně nikdo přesně neví, jak taková atraktivita vypadá. Jsou to blonďaté nebo tmavé vlasy, hnědé nebo modré oči, krátký nebo dlouhý účes?

Jiskra v oku

A máme tu další neuchopitelnou položku, kterou je jiskra v oku. Dotázaní muži tvrdili, že pokud má žena jiskru v oku, jdou do kolen. Bůhví, jak se taková charakteristika pozná.

Věrnost

Muži umí loajalitu ocenit; ostatně oni sami obvykle fandí celý život jen jednomu fotbalovému týmu a očekávají to samé od žen.

Hygiena a udržovanost

Je potřeba k tomu něco dodávat?

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
10 situací, kdy si muž myslí, že s ním flirtujete
Řeč těla: Co vám říkají jeho gesta
Sveďte ho dokonalým striptýzem!