Menu
Úvod  › 

6 tipů, jak potkat muže svých snů

Máte dojem, že všichni muži, kteří za něco stojí, zmizeli ze světa a potkáváte samé příšerné exempláře? Možná jen neumíte hledat a máte špatnou taktiku. Osvojte si šest vyzkoušených tipů, jak narazit na toho pravého.

1. Začněte lovit v neznámých vodách.

Místo toho, abyste nahazovala udičku na stále stejných místech a ve společnosti stále stejných lidí, vyrazte na lov do neprobádaných vod. Zkrátka rozšiřte svou působnost o nová místa. Je jedno, zda to bude nové město, které navštívíte v rámci své dovolené, nebo horolezecká stěna, či bar, který objevíte na druhém konci města. Nové místo znamená jediné: Novou krev.

2. Nestyďte se připojit.

Stěhování do jiného města, změna zaměstnání, nebo třeba návštěva jazykového kurzu; to všechno jsou příležitosti, jak poznat nové kandidáty na muže vašich snů. Nebojte se připojit ke svým novým kamarádům, kolegům a známým na pivo, nebo klidně i lyžařský víkend. Nezapomínejte, že všechny ženy i muži mají další kamarády, bratry i fešné bratránky a nikdy nevíte, s kým vás mohou seznámit.

3. Angažujte se.

O co horší je to slovo, o to lepší jsou vaše vyhlídky na ulovení zajímavého kandidáta na partnera. Zajímáte se o ekologii, politiku, nebo vám srdce usedá nad hladomorem v Etiopii? Angažujte se a kromě toho, že budete něčím užitečná, se zvyšuje i vaše šance, že právě v této oblasti objevíte muže s podobnými zájmy a prioritami.

4. Zvedněte hlavu.

Až příště zase vyjdete na ulici, místo toho, abyste pádila co nejrychleji s nahrbenými rameny a skloněnou hlavou, zvedněte bradu, narovnejte se a začněte se dívat protijdoucím lidem do očí. Pokud nebudete při chůzi vypadat jako uštvaná matka na cestě ze samoobsluhy, máte mnohem větší šanci, že se jednou pohledem setkáte se svým vyvoleným. A příjemný úsměv tuto pravděpodobnost nadále zvyšuje.

5. Myslete pozitivně.

Místo toho, abyste si zoufala nad svými tlustými stehny, zadkem s celulitidou a povislými prsy, se zaměřte na to, co je na vás hezké. Pak si zakupte hříšně drahou rtěnku, která zdůrazní smyslný tvar vašich rtů, na své neskutečně dlouhé řasy naneste řasenku, dlouhé nohy ještě prodlužte podpatky a vyrazte do ulic, abyste se mohla ve výkladních skříních prohlédnout, jak vám to sluší.

6. Jděte svému štěstí naproti.

Sníte o tom, že se jednou ve dveřích vašeho obýváku zjeví překrásný muž s kyticí a diamantovým prstenem, načež vás na kolenou požádá, abyste s ním strávila zbytek života? Můžeme vás s naprostou jistotou ubezpečit, že to se nestane. Pokud neopustíte bezpečné stěny vašeho domova a nevydáte se tam, kde se podobní chlapi pohybují, nikdo vás nikdy neobjeví. Jděte ven hned teď a mějte oči otevřené.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 2/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Bleskový test: Je pro vás ten pravý?
5 signálů, že zůstanete svobodná navždy
Vztah na dálku: Jak ho udržet
Proč muži nemluví? Považují to za zbytečné!
Je váš partner závislý na pornu?