Menu
Úvod  › 

Nudí vás pražské kluby? Vyrazte do Vietnamu

Už jste ?zapařili? ve všech větších klubech v Praze a nikde vás to příliš nebaví? Nejste sami, stejně znuděných jedinců běhá po naší zemi podstatně více, než si myslíte. Při pohledu na úvodní fotografii nejspíš zajásáte. Jenomže vás musíme tak trochu zklamat. Tento ?vymazlený? bar s nádherným výhledem se nenachází na Václavském či Staroměstském náměstí, ale ve Vietnamu!

O život se bát nemusíte

To ale neznamená, že si v něm nemůžete dát panáka nebo míchaný koktejl! Vietnam je velice zajímavá země, navíc bezpečná, tudíž se tam můžete bez obav vydat na plážovou dovolenou nebo na poznávací zájezd. A při této příležitosti navštívit Nha Trang nebo třeba Saigon.

Vaším cílem bude Ho Či Minovo město

Saigon je nejen název muzikálu (ten zrovna teď nemáme na mysli!), ale především největšího města Vietnamu, kde se duch koloniální minulosti prolíná s hektickým tempem moderního života, překotným rozvojem a kosmopolitní atmosférou. Zřejmě ho budete znát i pod druhým, aktuálním názvem - Ho Či Minovo město.

Chill Skybar je součástí věže

Ty, kteří si nepotrpí na památky a spíše se rádi baví, jistě nadchnou zdejší bary a zábavní podniky. Určitě se nezapomeňte zastavit právě ve vyhlášeném Chill Skybaru, který najdete ve věži AB Tower v ulici Lê Lai. Výhled na noční, všemi barvami svítící město si prostě nemůžete nechat ujít!

Po flámu otestujte tunely

A pokud vás den poté přepadne morální kocovina, máme pro vás jeden "nealkoholický" tip na vystřízlivění. Mimo jiných vychytávek vás v Saigonu nejspíš zaujme Cu Chi - více než 250kilometrová síť úzkých tunelů vybudovaných v době vietnamské války.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články