Menu
Úvod  ›   › 

Co si zabalit na dovolenou k moři?

Chystáte se o prázdninách k moři užívat si spalujících slunečních paprsků? Již se nemůžete dočkat dne, kdy za sebou zabouchnete dveře od vašeho domova a vyrazíte vstříc příjemnému odpočinku a relaxaci? Pak si jistě nechcete svou dovolenou zkazit tím, že si s sebou nezabalíte vše potřebné. Jestliže nechcete na nic zapomenout, pak si přečtěte náš dnešní článek. Společně se v něm podíváme, co si zabalit na dovolenou k moři, abyste si dovolenkové dny užili jak se sluší a patří!

Co si zabalit na dovolenou k moři?

Ještě než si kufr zaplníte věcmi natolik, že jej poté budete mít problém zavřít, přečtěte si následující řádky. I když vám to možná nepřijde, k moři potřebujete jen minimum věcí. Netahejte s sebou zbytečnosti, které ve finále ani nebudete potřebovat!

1.Mobilní telefon

Nebýt v současné době mobilní si může dovolit opravdu jen málokdo. I když se tedy chystáte na dovolenou, kde logicky nechcete být nikým rušeni, přesto byste měli být se svým domovem ve spojení. Člověk nikdy neví, co se může stát a náhoda je blbec. Nezapomeňte si před odjezdem na dovolenou u svého mobilního operátora zařídit roaming.

2.Plavky

Vyrazit si k moři bez plavek by byla chyba, které byste ihned po příjezdu při pohledu na sluncem zalitou pláž a přitažlivě se třpytivé moře obrovsky litovali. Samozřejmě, plavky je možné pořídit v místním obchůdku, kde ale můžete počítat s přepálenou cenou, která by vám mohla zkazit náladu - peníze zde přece můžete utratit za daleko zajímavější věci!

3.Peníze

Bez peněz na dovolenou nelez! Pokud se tedy neplácnete přes kapsu a nezaplatíte si předražený, leč samozřejmě pohodlný all inklusive, kdy se v podstatě nebudete muset o nic starat a z kmenového hotelu vytáhnout paty, pak s sebou nějaké finance jednoduše potřebujete. Výhodné je platit v zahraničí kartou, díky čemuž s sebou nemusíte mít tolik hotovosti.

4.Kniha

K moři si většina lidí jezdí především odpočinout. Povalování se na pláži vás ale po nějakém čase omrzí a vy tak budete hledat nějakou zábavu. Ideální je proto mít s sebou knihu s odlehčeným tématem, do které se budete moci začíst - přitom nemusíte opouštět osušku na pláži a zároveň se příjemně opálíte.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články