Menu
Úvod  ›   › 

Kam na dovolenou? Osvědčené příklady i pro vás

Nyní je ideální doba na plánování letní dovolené, jelikož se objevuje řada first minute zájezdů, které lze pořídit za výhodné ceny. Pokud začínáte vybírat, rozhodně se vám budou hodit tipy na místa, která jsou těmi, se kterými zaručeně nešlápnete vedle. Podívejte se s námi na přehled možností.

Zkuste unikátní Kypr

Jelikož se nejedná o masově vyhledávanou destinaci, můžete si být jisti, že zde nepotkáte tisíce tuzemských turistů. To je první plus, které je s touto lokalitou spojeno. Prestižní dovolená Cyprus ale nadchne i z jiných důvodů. Jedním z nich je určitě podnebí. Jde o jednu z mála lokalit, kde je příjemné teplo i v období podzimu. Pokud hledáte místo, kam vyrazíte po skončení hlavní sezony, jde o osvědčenou volbu.

Zdroj:Dovolená

Láká i Turecko

Druhým naším tipem je Turecko. Země, která zaujme svou unikátní kulturou, ale i tím, že zde můžete pořídit dovolenou velmi levně. A to se vším všudy. Jako příklad se jeví určitě výjimečná dovolená Side. Toto středisko nabídne kombinaci kvalitních hotelů, krásných pláží, ale i příjemně teplého a čistého moře. Nejde ale o lokalitu jedinou. V Turecku je možné navštívit i několik dalších. Jaké to jsou? Mezi hity patří:

  • Alanya
  • Antalya
  • Bodrum

Hitem se stávají hlavně kvalitní hotely v kombinaci s all inclusive stravováním. To je varianta, která je zárukou, že vám na vaší dovolené nebude rozhodně nic chybět. A to od rána do večera.

Vsaďte na osvědčené Řecko

Pokud se podíváme na variantu, kterou lze označit za dlouhodobě vyhledávanou, určitě je to Řecko. A je jedno, zda zůstanete na pevnině, nebo se vydáte na některý z krásných ostrovů. Důvody pro návštěvu této země jsou celkem prosté. Nejenom, že si budete moci užívat na krásných místních plážích. Nelze zapomínat také na nádherné památky, kterými tato země disponuje. Je tedy hitem i pro milovníka takzvané aktivní dovolené.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články