Menu
Úvod  › 

Naplánujte si rodinnou dovolenou už nyní

Možná vás napadne, že je trochu předčasné plánovat letní dovolenou už nyní.. Ale popravdě, jde o nejlepší období, protože máte stále mnoho času vybrat vhodnou destinaci a číhat na nejlepší nabídky.

Přít se s partnerem na poslední chvíli, kam vůbec vycestovat, by mohlo způsobit, že ty nejlákavější nabídky vám proklouznou mezi prsty. Stále máte čas přemýšlet, jak si rodinnou dovolenou představujete, prolistovat katalogy cestovních agentur a naplánovat si nejkrásnější týden roku na sluncem zalitých plážích.

First minute dovolená v Řecku

Nádherná příroda, mnoho sluníčka, úžasná architektura, pestrý kulturní život, výtečná kuchyně to je Řecko. Vyberte si dovolenou v této úžasné a bezpečné zemi včas a za výhodné ceny díky nabídkám first minute. Rodinnou dovolenou zde můžete trávit různými způsoby, ať už dáte přednost odpočinku, potápění, opalování, prohlídce památek a výletům. Starobylé antické památky, kterými se Řecko pyšní, patří k největším lákadlům. Prohlédněte si zajímavá místa a napište si Řecko na svůj seznam favoritů.

First minute dovolená Bulharsko

Bulharsko patří k oblíbené turistické destinaci, jež nabízí svým návštěvníkům od každého trošku. Důvodem, proč je dovolená v Bulharsku tak oblíbená, nejsou jen příjemné ceny, ale především četné historické památky, krásné písečné pláže, snové koupání v příjemně prohřátém moři, úchvatné hory ve vnitrozemí a pohostinnost.

Naskočte na vlnu a chyťte si first minute dovolenou v Bulharsku. Právě odstartovaly dovolenkové žně. V rámci FIRST MINUTE v období do 31. 3. 2017 získáte atraktivní slevu a mnoho dalších výhod (nižší cena, parkování zdarma u letiště,bohatá nabídka, garance zachování ceny...), rozhodně není nad čím přemýšlet. Pokud si nejste něčím jistí, nebojte se klást otázky. Svou letní dovolenou v Bulharsku lze sjednat i z vašeho obýváku.

Dovolená s dětmi

Pro mnoho rodin je samozřejmě při vybírání dovolené důležitá cena. Využijte nabídek first minute a slev, které se nabízejí pro jedno, dvě a více dětí. Rodinnou dovolenou, kde budete i s dětmi vybírejte pečlivě. Není nic horšího, než když se děti nudí. Sledujte možnosti vyžití pro vaše nejmenší. Různá hřiště, vodní i suchozemské atrakce, dětské koutky. K tomu, aby vše vyšlo dle vašich představ i spokojeností dětí, je potřeba plánovat. Rovněž nezapomínejte na pojištění.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články