Menu
Úvod  › 

Za kterými týmy vyrazit na NHL?

Cesty do USA, popřípadě do Kanady dnes nejsou rozhodně něčím zvláštním. Přímé lety a klesající ceny letenek jsou důvodem, proč se mnoho lidí rozhodně se do této oblasti podívat. A nejenom za památkami, ale i za zážitky. To bývají spojené s hokejem. A jaké týmy patří mezi vyhledávané? Podívejte se.

Pittsburgh Penguins

Tento tým je velmi oblíbený hlavně u starší generace. To proto, že si ho velmi dobře pamatují ještě z dob, kdy v něm hrál Jaromír Jágr. Tato doba už je sice pryč, ale u některých může daná nostalgie stále přetrvávat. A tak jsou vstupenky na Pittsburgh Penguins stále velmi vyhledávané. Opomíjet nelze ano plusy samotné arény, kterou je PPG Paints Arena. Ta pojme více než 18 000 diváků, a tak je o dokonalou atmosféru každé utkání zaručeně postaráno. I toto je jeden z důvodů.

Zdroj:NHL

New York Islanders

Tým, který je oblíbený třeba i proto, že v něm bylo v minulosti několik Čechů, stejně jako Slováků. Jedním z těch, kterého zde stále najdete, je Jaroslav Halák. Pokud se podíváme do minulosti a na to, jaká tuzemská jména v tomto klubu dominovala, byl to třeba:

  • Marek Židlický
  • Michal Neuvirth
  • Radek Martínek

Dalším důvodem je i domovské město tohoto klubu. Jedná se o jedno z těch, které většinou navštíví každý turista. A tak se zájezd na New York Islanders může jednoduše spojit i s návštěvou tohoto města, které nabídne mnoho lákadel, které nestihnete projít ani za několik dní.

Calgary Flames

Proč právě tento tým? Pokud patříte mezi fanoušky, kteří NHL rozumí, jistě víte, kdo v tomto klubu hraje. Na poslední chvíli zde podepsal smlouvu Jaromír Jágr. Jelikož ten dnes patří mezi skutečné legendární hokejisty, a jelikož je to Čech, je to jasný důvod, proč mnoho fanoušků vyráží i na zápasy tohoto klubu. Mají tak vysokou šanci vidět tuzemskou hvězdu na vlastní oči. I toto lze označit jako zážitek na celý život - hlavně u hokejových fandů.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články