Menu
Úvod  › 

Jak připravit nezapomenutelnou novoroční party?!

Dnes ráno ses probudila a čeká tě organizování a plánování. Je potřeba toho spoustu zařídit, aby tví kamarádi zažili nezapomenutelnou novoroční oslavu!

Sepsala jsem pár bodů, které budeš muset zařídit. Zkontroluj si tedy, jestli máš vše splněné a dobře zorganizované. Nezapomněla si na něco?

1) Občerstvení - Každý se chce dobře nadlábnout. Občerstvení je naprostý základ. Kromě brambůrek, různých tyčinek a zbytku vánočního cukroví, udělej rychle jednohubky a chlebíčky. Pokud bys ráda něco speciálního ale přesto jednoduchého, upéct můžeš také tyčinky z listového těsta s kmínem, sýrem a kořením nebo pizza šneky (také z listového těsta). Je to snadné a rychlé! Nezapomeň na sladké i slané, abys náhodou neměla občerstvení jednotvárné. Pokud je oslava u tebe doma, brambůrky zřejmě přinesou ostatní (je to taková klasika), tak spíše udělej něco neobyčejného.

2) Alkohol - Samozřejmě potřebuješ skleničky plné alkoholu na přípitek. Máš dostatek chlastu? Aby nepochybělo, to by pak nebylo moc dobré. Se Silvestrem jsou spojené samozřejmě bublinky, takže nakup šampaňské a k tomu nějaký alkohol, který máš ty ráda a budeš ho pít v průběhu večera! Nezapomeň také na nealko, které každý ocení.

3) Výzdoba - Pokud jsi perfekcionistka, určitě ráda vyzdobíš byt. Nakup aspoň balónky, aby to celou party ozdobilo a návštěva se tak cítila správně "silvestrovsky". Také bych ti určitě poradila, abys schovala veškeré dekorace a křehké věci, které by se mohly rozbít. V průběhu noci se všichni opijí, začnou se motat a budou nezvladatelní. Mohly by se stát i horší věci, než vylitý džus na pohovce.

4) Hudba - Vytvoř si playlist, který bude hrát v pozadí po celou dobu party. Nikomu se nebude chtít sedět u počítače a dělat DJ. Koho by bavilo furt vymýšlet skladby a přepínat je?! Zvol písničky veselé a nabité energií, aby zábava nestála a všichni byli dobře naladěni. Zapojit můžeš i staré klasiky, které každý umí nazpaměť a rád si je zazpívá (myslím třeba Michala Davida, Elán, Desmod...).

5) Hry - Také o zábavu by ses měla jako hostitelka postarat. Nejzábavnější budou společenské hry. Doporučila bych ti hry Activity, Monopoly, Dostihy a sázky nebo nějaké karetní hry a všem známé Člověče, nezlob se. Určitě se u toho nasmějete a pobavíte. Obzvlášť zábavné budou tyto hry už v podnapilém stavu. Pro všechny případy vytvoř událost na Facebooku, kde pozveš kamarády, které chceš a zároveň jim sdělíš místo a čas. Oni se mohou zeptat na otázky a napsat, co přinesou, aby se nestalo, že budete mít 10 balíčků chipsů, ale žádné nealkoholické pití.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Vánoční svátky