Menu
Úvod  › 

Ideální dárek na Vánoce? Batoh na notebook

Je zcela běžné, že cestujeme-li někam, vedle šatstva, bot, hygienických potřeb a dokladů přibalíme i mobil a notebook. Někdo si v notebooku převáží práci, někdo v něm má uloženy veškeré důležité dokumenty a informace a každopádně se s ním lze kdykoli a kdekoli připojit k internetu.

Je ovšem velice důležité převážet notebook velmi opatrně. Pro tyto případy se na trhu objevily batohy na notebook. Jsou speciálně vyvinuty pro přemísťování přístrojů, které musí být chráněny před nárazy či jiným poškozením. Vyrábějí se z voděodolných materiálů a jsou opatřeny vypolstrovanými kapsami.

Některé typy batohů, například Kingsons Prime Trolley 15,6, počítají se vším, a tak jsou vybaveny i pojízdnými kolečky a výsuvným madlem. Podle situace se tedy rozhodnete, jestli jej použijete jako kufr (je-li náklad příliš těžký), anebo si batoh jednoduše hodíte na záda a můžete vyrazit třeba na kole. Tento batoh na notebook má tři kapsy a je samozřejmě také voděodolný. Je v něm přihrádka pro notebook až velikosti 15,6´´ a tablet. Hlavní kapsa má bezpečnostní popruhy pro stabilitu nákladu. Samozřejmostí je velmi pevný materiál s precizními švy a kvalitní zipy. Na zip u hlavní kapsy je možné pověsit bezpečnostní zámek. Tak můžete svůj notebook zabezpečit i proti krádeži.

Batoh na notebook

Batoh na notebook je skvělý tip i na dárek pro příbuzné nebo známé. Pokud víte o někom z vašeho okolí, kdo do práce anebo ve volném čase kamkoli cestuje výhradně se svým notebookem, bude mít z takového batohu určitě radost. Zaručí mu pohodlné přesuny a zejména stoprocentní ochranu citlivých přístrojů. Možnost použití na kolečkách nebo na zádech je ohromný bonus. Takže neváhejte a pojďte do toho!

Batohy na notebook lze zakoupit na eshopu "Cel-Tec.cz".

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články