Menu
Úvod  › 

Kuki ? televize v počítači i mobilu

Nutnost mít satelit a svádět kabely od antény? Strávit věčnost laděním a číst sáhodlouhé návody? Minulost! Zapomeňte na televizi, která je funkční pouze na jedné obrazovce. Zábava vždy po ruce ? to je internetová televize Kuki.

Uspořádat filmový večer s přáteli, lenošit u oblíbeného pořadu nebo si vychutnat seriálový maraton nikdy nebylo tak snadné jako nyní. Kuki je chytrá televize přes internet, která uspokojí i toho největšího filmového a seriálového fajnšmekra. A že nemáte doma klasickou televizi? To Kuki nerozhází. Skvěle funguje na počítačích, chytrých telefonech i v tabletech a její aplikace je dostupná pro všechny operační systémy. Automaticky se synchronizuje se všemi zařízeními, proto tu svou Kuki vždy spolehlivě poznáte.

Zdroj:Televize v počítači

Přehrávání programů, filmů a seriálů ale není jedinou výsadou této online televize. Kuki vás bude skutečně hýčkat. Nabízí velmi jednoduché a intuitivní seřazení kanálů přesně podle chutí a preferencí majitele, které se navíc projeví na všech používaných zařízeních. Chápe, že ne vždy je čas sledovat pořady právě, když běží. S ochotou je proto nahraje a to až půl roku po jejich odvysílání. Nehledejte v programu, kdy vyjde další díl oblíbeného pořadu, Kuki se o to postará za vás. A nikdy na to nezapomene. Po nahrání je přehledně setřídí, aby od jejich sledování nezdržovalo už vůbec nic, natož pak jejich složité hledání.

Kuki je jednoduše ideálním parťákem pro každého televizního fanouška. Vybrat si můžete až 60 z více než 100 TV stanic, navíc 10 hodin nahrávání za pár stovek měsíčně zaručí spoustu kvalitní zábavy. Pokud jste nároční a máte rádi široký výběr, Kuki větší je právě pro vás. Pro střídmější diváky je Kuki menší. V obou tarifech si na své přijdou milovníci filmů, dokumentů, zpravodajství nebo hudby. A pro nerozhodné je možné Kuki vyzkoušet nejprve zcela zdarma. Kdo ale jednou okusí komfort a výhody, které nabízí, bude se jí jen těžko vzdávat.


Související články