Menu
Úvod  › 

DBA: Vzdělání pro ty nejnáročnější

Rádi na sobě pracujete a vzděláváte se, protože chcete být v životě úspěšnější, anebo se jenom rádi dozvídáte něco nového a rozšiřujete si své obzory? Absolvovali jste už studium MBA, nebo máte za sebou několikaletou praxi na manažerské, či jiné vedoucí pozici? Pokud jste si na obě naše otázky odpověděli ano, tak právě pro vás je vhodné studium DBA.

Cambridge Business  School si uvědomuje potřebu vzdělání.  Naší prioritou je, abychom vyhověli všem. U nás si studium vybere každý. A samozřejmě i ti nejnáročnější. Právě pro ně jsme otevřeli nový program DBA.

Zdroj:Vzdělání pro ty nejnáročnější

Doctor of Business Administration (DBA) je profesně vzdělávací program, který nabízí účastníkům rozšíření jejich pokročilých manažerských znalostí a dovedností nad rámec vysokoškolského vzdělání. Specializuje se na konkrétní specifické problémy z podnikatelského prostředí a je zaměřen na získávání praktických dovedností, které budou účastníci studia potřebovat v další kariéře na vysoké úrovni podnikového, obchodního nebo jiného zaměření.To znamená nejvyšší úroveň odborných a akademických poznatků spolu se schopností aplikovat tyto dovednosti na vytváření a vyhodnocování nových řešení důležitých problémů. Tento program je určen nejen pro absolventy MBA studia. Je vhodný také pro manažery, členy managementu, podnikatele, představitele neziskových organizací či veřejné správy, kteří mají manažerskou praxi v délce minimálně pěti let. Program posouvá vědomostní laťku účastníků na nejvyšší možnou úroveň.Program DBA se nevěnuje teorii, ale staví na reálných případech z praxe. Cambridge Business School nabízí program DBA Executive Management, kde se kromě jiného můžete těšit na moduly jako například manažerská psychologie, Risk Management,  Six sigma, robotizace a umělá inteligence. Jestliže máte nejasnosti ve vašem podniku a potřebovali byste je prodiskutovat, náš tým lektorů je vám k dispozici. Stejně jako studium MBA i studium DBA vám zabezpečí kontakty avšak na ještě vyšších pozicích.

Výuka je rozdělena do čtyř seminářů, kde se studenti setkají s odborníky na moderní trendy v managementu. Studium je dále realizováno distanční formou - online komunikačními prostředky (e-learning). Studenti naleznou všechny potřebné informace a studijní materiály ve studentské sekci, která představuje studijní intranet.

Po splnění všech studijních povinností pak student obdrží titul DBA, ten představuje ukončení profesního manažerského vzdělání. Nositelé tohoto titulu se zařadí mezi špičkové profesionály s nadstandardními znalostmi v oblasti managementu a moderních trendů v řízení, díky čemuž mohou vykonávat vrcholné pozice ve firmách i statní správě.

Bližší informace o studiu DBA  na Cambridge Business School vám rádi poskytneme osobně, telefonicky, či e- mailem. Stačí nás kontaktovat. Nepromeškejte příležitost a začněte na své budoucnosti pracovat už dnes. Studium DBA Vám v tom nepochybně pomůže.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články