Menu
Úvod  › 

6 věcí, které v kabelce nesmí chybět

Nevím jak vám milé dámy, ale mi občas kabelka připadá, jako bezedný pytlík. Najdete v něm úplně vše, ale když něco zrovna opravdu hodně nutně hledáte, jako například klíče, tak ne a ne je najít. Čím větší kabelka, tím více to láká nosit všecko možné, protože ono je to všecko vlastně velmi důležité

No řekněte samy. Náplasti, pro případ puchýřku, pilníček, kdyby se náhodou zlomil nehtík, kapesníčky to je jasná věc, šmínky, zrcátko, peněženka, doklady, parfém, žvýkačky, větrové bonbóny, telefon, nabíječka, antibakteriální gel na ruce a další důležité věci. Pravdou je, že pro každého jsou důležité jiné věci, proto je někdo nosí a jiný ne. Nicméně přináším seznam opravdu šesti důležitých věcí, které se v kabelce vyplatí mít.

Zdroj:Kabelka

Peněženka

Tak o tom snad není potřeba dlouze diskutovat. Vždy se vyplatí mít u sebe peněženku a nějakou hotovost. I když dnes už mnoho lidí dává přednost nákupu na kartu, občas přijdou situace, kdy člověk potřebuje drobné.

Doklady

Doklady jsou naprostá nezbytnost. Samozřejmě, že je člověk nenosí v kabelce různě poházené. Dnes dostanete koupit stylová pouzdra na doklady, která mohou být stejného designu, jako je kabelka. To je někdy kámen úrazu, protože se tváří jako chameleon a v kabelce úplně splynou, takže ne vždy je to výhra. Pak prohrabujete kabelku a hledáte pohmatu.

Klíče

Mnoho žen nosí v kabelce klíče s obrovskou bambulí nebo jiným přívěskem, protože se pak lépe hledají. Mnohé kabelky přitom mají šikovně ukryté ouško uvnitř - stačí na něj karabinkou klíče připnout a je po starostech.

Bonbony nebo žvýkačky

Je dobré se rozhodnout, zda raději žvýkáme nebo cumláme. Nosit v kabelce celou cukrárnu je samozřejmě nesmysl. Občasná inventura v kabelce není vůbec na škodu.

Hygienické potřeby

Jestliže si pořizujete parfém s vaší oblíbenou vůní, kupte si rovnou i kabelkovou verzi. Nosit v kabelce půl litru voňavky se docela pronese a zabírá to místo. Maličký parfém bohatě vystačí. Dále mějte v kabelce papírové kapesníčky - bohatě stačí jedno balení. Šmínky jen to, co uznáte za vhodné. Zkrátka to nejdůležitější.

Telefon

Než vložíte telefon do kabelky, přesvědčte se, že je baterie plně nabitá. Tahat sebou nabíječku dnes a denně je zbytečné. Případně si pořiďte nabíječky dvě - na doma i do práce.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články