Menu
Úvod  › 

4 tipy na netradiční relaxační procedury

Relaxace představuje odpočinek, odpoutání se od běžných starostí, zklidnění. Relaxační metody podporují fyzický i duševní klid. Podle mnohých odborníků platí, že je-li člověk odpočatý a klidný, je více sám sebou. Jestliže neumíte efektivně odpočívat, můžete pociťovat úbytek energie, neustálou únavu a další nepříjemné následky stálého přetěžování. Zkuste prostě úplně vypnout a nechat se hýčkat například netradičními relaxačními procedurami.

Bahenní masáž

Příjemná bahenní masáž snoubí v sobě účinky masáže a léčebných účinků bahna z černého moře. Neignorujte stres, únavu, bolest a bojujte proti těmto nešvarům netradičními a velmi příjemnými prostředky. Masáž vás zbaví stresu, napětí, uvolní tělo, pomůže s detoxikací a odplaví z organismu škodlivé látky, které se podílejí na předčasném stárnutí.

Zdroj:Netradiční relaxační procedury

Pivní lázně

Pivo patří k oblíbeným mokům, ale mimo to, že ukojí chuťové pohárky je balzámem pro znavené tělo. Pivní lázeň je vítanou procedurou s léčivými účinky. Mimo pivní lázně můžete zajít také do sauny. Koupel s léčivými přísadami napomáhá k regeneraci vyčerpaného organismu. Jde o vítanou změnu a neobyčejný zážitek.

Podvodní masáž

Jak jsme již zmínili, masáže jsou skvělým způsobem, jak si odpočinout fyzicky i psychicky. Mnoho lidí volí masáže v případech, že si chtějí odpočinout. Tato procedura probíhá ve speciální vaně a příjemně teplou vodou a masíruje se tryskami. Terapeut může měnit sklon trysek i vzdálenost od těla masírovaného, což mění intenzitu i charakter masáže. Díky různým nástavcům lze masírovat povrchové i hloubkové svaly.

Masáž golfovými míčky

Masáž golfovými míčky je vskutku velmi netradiční masáž, podobná masáži lávovými kameny či horkými mušlemi. Je úplně jedno, zda jste fanda golfu či nikoliv. Tuto masáž si i tak velmi užijete. Kombinuje oblíbenou thajskou olejovou masáž s prohřátými golfovými míčky. Díky nim se masérka může dostat hlouběji do problematických partií ztuhlého těla, čímž působí i jako prevence mnoha zdravotních problémů.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články