Menu
Úvod  › 

Stylové prohřešky mužů, které ženy nejvíc nenávidí

Příliš krátká kravata, nepadnoucí košile, nátělník a světlé ponožky k obleku. Vytvořili jsme seznam mužských módních prohřešků, které vám žádná žena neodpustí.

Oblečení je mnohem důležitější, než si možná uvědomujete. Pomocí něho můžete na ženy zapůsobit, stejně jako je dokonale odradit. Dali jsme dohromady výsledky internetových průzkumů provedených na toto téma a představujeme vám největší módní prohřešky mužů, které ženy skutečně nenávidí:

Neladící ponožky

Bylo to tady už stokrát a je to tu zas. Podle provedeného průzkumu si očividně většina mužů stále ještě neuvědomuje, nevhodné ponožky mohou dokonale zabít sebelepší model a na ženy působí jako nejúčinnější antiafrodisiakum. A přesto pořád ještě potkáváte borce, kteří jsou schopni navléci si k obleku světlé ponožky, nebo si vzít do sandálů ponožky až nad kotníky. O nositelích děravých, či nepárujících ponožek, kdy má každá jinak barevný pruh, ani nemluvě. Možná vám připadají ponožky jako naprosto nepodstatný detail, ale suverénně vedou hitparádu mužských módních prohřešků. A je dobře známo, že ženy jsou na detaily vysazené.

Krátká kravata

Jestliže máte peníze na to, abyste si koupili kravatu, nepochybně máte i dost peněz na to, abyste si koupili dostatečně dlouhou kravatu. Příliš krátká kravata je nejen společenské faux pas, ale především prohřešek, který vám ženské pohlaví nikdy neodpustí. Krátká kravata vám dokonce neprojde už ani na mysliveckém plese v Horní Dolní.

Nepadnoucí košile

Můžete si hodit korunou, co je horší. Jestli pytlovitá košile, ve které vypadáte jako beztvaré cosi, nebo příliš úzká košile, která obepíná vaše tělo těsně jako rukavice a při každém pohybu tak šponuje, že připomíná svěrací kazajku. Nepadnoucí košile, špatné velikosti či nevyhovujícího střihu, je něco, co vám neodpustí nikdy nikdo (a je úplně jedno, jestli máte šéfa muže, nebo ženu).

Absence pásku

Možná máte naprosto úchvatné spodní prádlo, ale jestliže vám při každém kroku popadávají kalhoty, nebudete působit jako neodolatelný frajer, ale jako někdo, kdo nemá ani na to, aby si koupil pásek. A buďte ujištěni, že vytahané džíny, které vám permanentně sjíždí z boků, spolehlivě odradí každou příčetnou ženu.

Nátělník

Existuje jen málo méně přitažlivých věcí, než je nátělník, který si oblečete pod košili. Pokud chcete hitparádu příšerného vkusu dotáhnout ke skutečnému vrcholu, sežeňte si nátělník s jemným žebrováním a nasoukejte jej pod tričko. V nátělníku budete vždy spolehlivě vypadat jako solidní taťka, což je nepochybně neuvěřitelně sexy. Pokud už musíte pod košilí něco nosit, sáhněte po bavlněným bílém tričku, které se nebude rýsovat na vaší chlupaté hrudi a nebude vidět na první pohled.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Ženy