Menu
Úvod  › 

13 věcí, které byste měla vědět o jeho těle

Považujete se za dobrou milenku a partnerku? Potom by vás následující seznam neměl překvapit. Znalost těchto věcí by totiž u své partnerky ocenil naprosto každý muž.

1. Zapomeňte na gesto profláklé z béčkových erotických filmů a ze svého milostného repertoáru vyškrtněte zarývání nehtů do jeho zad a hrudi. Místo toho raději vsaďte na citlivou erotickou masáž.

2. Každý muž má svou nejoblíbenější a zároveň nejcitlivější erotickou zónu někde jinde. To, že jste u jednoho uspěla s drsnějším zacházením s penisem, vůbec neznamená, že budete stejný úspěch slavit i u dalšího. Mnohem víc ocení, pokud se ho přímo zeptáte, než když budete tvrdohlavě podnikat výpady na místa, kde by měl být podle vašeho názoru citlivý.

3. Umístění erotogenních zón se navíc mění v průběhu času i s postupujícím věkem. Zkuste si to uvědomit a především to respektovat. "Vždyť se ti to kdysi tak líbilo," není uspokojující argument.

4. Je úplně jedno, jakou útěchu si pro nás vymyslíte, když nás naše tělo při sexu zradí. Vždy si ji přeložíme tak, že jsme selhali.

5. Uvědomte si, prosím, že náš trávicí systém funguje úplně stejně jako váš. Vy jste jen zdvořilejší.

6. Penis se skutečně může zlomit. Mějte to na paměti, když se snažíte předvádět vášeň.

7. Pneumatika kolem pasu je pro nás stejně frustrující jako pro vás. A uvědomte si laskavě, jak se cítíte, když na ní uděláme netaktní poznámku.

8. Nevyžadujte po nás detailní a jemné úkony. Naše prsty skutečně nejsou tak ohebné a citlivé jako vaše.

9. Převádění fyzického útoku na naše genitálie opravdu není vtipné. Nikdy a za žádných okolností.

10. Moc nás potěší, pokud se občas zmíníte o tom, co se vám na našem těle líbí. V tomto ohledu není mezi vámi a námi žádný rozdíl.

11. Kroužení jazykem kolem ucha je velmi sexy. Kroužení jazykem v uchu naopak vůbec.

12. Milujeme dráždění bradavek, to však rozhodně neznamená, že je můžete kousat, nebo s nimi provádět další bolestivé úkony.

13. Na vaše tělo bude vždy hezčí pohled. Ale nebojte, už jsme se s tím smířili.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články