Menu
Úvod  › 

13 věcí, které byste měl vědět o jejím těle

Napadlo vás někdy popovídat si s partnerkou o jejím těle? Kdyby ano, nejspíš byste se dozvěděli většinu z těchto věcí.

1. Nezaměňujte pojem "vášnivě" s pojmem: "tři danou část těla nejrychleji a nejsilněji co můžeš." Jde skutečně o dva rozdílné způsoby sexu a jen jeden z nich povede k našemu vyvrcholení. Hádejte který.

2. Bez ohledu na to, co se píše ve vašich magazínech, bradavky nejsou nepředstavují pro většinu z nás to nejcitlivější místo těla.

3. O to citlivější je ovšem klitoris. Příjemný podnět se může během dvou sekund změnit v podnět bolestivý a vysoce nepříjemný.

4. Ty tukové záhyby na zádech nad bedry se hubnou nejobtížněji. A věřte, že o nich víme i bez vašich poznámek.

5. Za žádnou cenu nekomentujte velikost našich ňader, pokud se nad nimi ovšem nechcete rozplývat. My také neanalyzujeme délku vašeho penisu. U obsahu dekoltu našich kamarádek platí opačné pravidlo.

6. Samozřejmě, že víme, že rašící chloupky nepatří mezi nejvíc vzrušující věci na světě. Ale vám se také někdy nechce holit.

7. Představte si, jakoby vám někdo zauzloval penis a varlata dohromady a pak po vás chtěl, abyste několik dní bez problémů fungovali, usmívali se a byli pozitivně naladění. Přesně tak totiž vypadají naše menstruační bolesti.

8. Jazyk neslouží jen ke zpracovávání potravy a osvojení komunikace. Používejte ho i při sexu. Máme to skutečně rády.

9. Může se vám to zdát přecitlivělé a zcela zbytečné, ale skutečnost je takové, že většina z nás má skutečný problém s představou, že byste měli slyšet jakékoli projevy našeho trávicího systému. Pokuste se to respektovat.

10. Proč od nás očekáváte, že se budeme podobat topmodelkám ze stránek časopisů, zatímco vy se snažíte vzhledově připodobnit výčepnímu z hospody Na růžku?

11. Vykašlete se na bod G. Bůhví, jestli vůbec existuje, a pokud ano, většina z nás stejně nemá ponětí, kde bychom ho na svém těle měly hledat.

12. Devět měsíců, po kterých v nás roste dítě, se naše tělo mění a roste. Neočekávejte, že se dostane zpátky do bývalé formy za měsíc... pokud vůbec někdy.

13. Potřebujeme slyšet, že se vám ještě líbíme. Argument, že to přece víme, není argumentem.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články