Menu

Rande a flirt

Jak se seznámit s neznámou holkou? (inspirace)

Seznamování může skýtat mnohá úskalí a nejistoty, každý v tomto ohledu bojuje s jinými problémy a překážkami. Někdo je stydlivý a ostýchavý, někdo nerad chodí ven a neví kde se seznamovat. Je ale spousta způsobů, jak se seznámit, a každý si z nich určitě vybere takový, během kterého se bude cítit nejvíc uvolněně.

4 chyby na prvním rande

Chystáte se na své první rande s človíčkem, na kterém vám velmi záleží, a máte hlavu plnou obav, jak to dopadne? Pak zbytečné starosti. Spíš než abyste si v hlavě promítali scénáře, co vše musíte, přečtěte si jen to, co byste naopak neměli a buďte co nejvíce přirození. Přirozenost a upřímnost jsou nejvíce ceněné a obdivované vlastnosti. Buďte prostě sami sebou a vystříhejte se některých chyb.

Tabu prvního rande

První rande je vždy výjimečné. Těšíte se, až osobně potkáte někoho, koho znáte pouze z internetu, případně poznáte víc do hloubky člověka, který si získal vaše sympatie. Ať už jde o kolegu z práce, nového souseda nebo někoho, kdo vás oslovil v hromadném dopravním prostředku.

Jak si spravit náladu po nevydařeném rande

Nevydařené rande dokáže pořádně otrávit náladu a zamávat se sebevědomím. Představa o tom, jak by rande mělo dopadnout, se málokdy setká se skutečností. Ovšem je potřeba si uvědomit, že to není konec světa a jediná příležitost k randění. Vhodných potencionálních partnerů existuje mraky, zkuste se tedy řídit heslem: pro jedno kvítí, slunce nesvítí. Ve skutečnosti je to pouze jediná kapka v moři. Naučte se myslet pozitivně a zvládat i odmítnutí s přehledem. Uvědomte si, že vše co se děje, je z určitého důvodu. Možná na vás čeká ještě někdo lepší. Přinášíme pár tipů, jak nepropadat zoufalství a spravit si náladu.

Které věci jsou na prvním rande totálně tabu

Každý, kdo se chystá na první rande, si přeje, aby dopadlo co nejlépe. Existují věci, které by se rozhodně na prvním rande neměli říkat či dělat. Chcete-li uspět a vyvarovat se chyb, pak jsou následující řádky určeny právě vám.

Tohle na prvním rande nedělejte

První rande ovlivní, zda bude ještě i nějaké další, proto je nutné oslnit a zaujmout objekt zájmu hned napoprvé. Chcete-li se dostat na druhou metu, dodržujte některá pravidla a rozhodně se vyhněte chybám, které by způsobily, že další rande se už konat nebude.

O čem s mužem mluvit na prvním rande?!

A je to tady, čeká tě rande s mužem, který se zdá být velmi sympatický. Nechceš to pokazit, tak nepodceňuješ přípravy.

Úskalí prvního rande

Chystáme-li se na první schůzku s někým novým, zpravidla si dáváme záležet na výběru vhodného místa i oblečení, trávíme několik hodin přípravami v koupelně a mimo jiné se s obavami zamýšlíme nad otázkou, jaká jsou úskalí prvního rande. Nikdo z nás nechce pokazit první dojem i celou schůzku, díky čemuž by veškerá předchozí snaha padla vniveč ? Naprostá ztráta času i případný trapas dokáže člověka naštvat daleko více, nežli skutečnost, že to zase nevyšlo. Čeká i vás první rande, na kterém nechcete zažít horké chvilky? Pak si nenechte ujít následující řádky, ve kterých se společně podíváme na nejčastější úskalí prvního rande!

Oblečení, které muži nesmí nosit na první rande

Khaki modely, trička s rádobyvtipnými nápisy, zlaté řetězy, nebo příliš krátké kalhoty. Existuje oblečení, které vám v rámci prvního rande žádná žena nepromine.

Oblečení, které ženy nesmí nosit na první rande

Tepláky, push-upka, harémové kalhoty, nebo stahovací kalhotky. Představujeme vám kousky, které si na rande skutečně neberte. Pokud nechcete, aby bylo vaše poslední.

Online randění: Co ne/dělat
Nejhorší pravidla na první rande
Nejhorší rady, jakými se můžete řídit na rande
Řeč těla: Chyby, kterých se dopouštíte na prvním rande
Jak se obléknout na rande
Rande po rozchodu: Jak začít znovu
Svobodná matka a rande? Nejlepší tipy, jak na to