Menu
Úvod  ›   › 

Tohle na prvním rande nedělejte

První rande ovlivní, zda bude ještě i nějaké další, proto je nutné oslnit a zaujmout objekt zájmu hned napoprvé. Chcete-li se dostat na druhou metu, dodržujte některá pravidla a rozhodně se vyhněte chybám, které by způsobily, že další rande se už konat nebude.

Nezmiňujte předešlé vztahy

Váš nový objekt zájmu skutečně nepotřebuje vědět, zda vaše ex uměla bezvadnou svíčkovou, ale v sexu za moc nestála apod. Jak ženy, tak i muži nemají rádi, když jim objekt zájmu začne vypravovat o svých předešlých vztazích - znamená to, že si tahá stále nevyřešenou minulost sebou.

Zdroj:První rande

Na první rande nechoďte opilí

Svou potencionální druhou polovičku oslňte svým humorem, ne alkoholem. Jste-li nervózní je mnohem lépe přiznat se, než se posilnit na kuráž alkoholem.

Nebuďte příliš hr...

Postupovat byste měli pomalu. Rozhodně na prvním rande nevykládejte, jak si představujete manželství, kam na svatební cestu, kolik chcete dětí, jak se budou jmenovat, kde chcete bydlet. Vypadalo by to, že příliš tlačíte na pilu.

Stejně si dejte pozor na přílišné svěřování a zahlcení informacemi o vašem předešlém životě během hodinového rande. Začněte obecnými věcmi, jako jsou vaše hobby, jaký sport máte rádi. Problémy s vaší matkou nebo, že platíte vysoké alimenty, dojem neudělá.

Odložte telefon

Není nic trapnějšího než mít na rande neustále v rukou telefon a odepisovat na SMS či lidem ze sociálních sítí. Jste na rande v realitě...zapomeňte na tu hodinu, že nějaký telefon existuje. Je sice naprosto běžné mít telefon na stole, i když máte obchodní či jinou pracovní schůzku, ovšem na rande to není nic zdvořilého.

Nemluvte o tom, že žijete u matky

Na prvním rande nezačínejte hovořit o tom, že žijete pod jednou střechou s maminkou, která pere, vaří, peče, uklízí, naklepává polštáře, vaří čajíček apod. Jestliže vám potencionální partnerka připadá dost zajímavá, budete mít možnost něco s tím udělat. Ona za to určitě stojí, a když ne tato, tak ta budoucí.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Randění a flirtování