Menu
Úvod  ›   › 

Jak si spravit náladu po nevydařeném rande

Nevydařené rande dokáže pořádně otrávit náladu a zamávat se sebevědomím. Představa o tom, jak by rande mělo dopadnout, se málokdy setká se skutečností. Ovšem je potřeba si uvědomit, že to není konec světa a jediná příležitost k randění. Vhodných potencionálních partnerů existuje mraky, zkuste se tedy řídit heslem: pro jedno kvítí, slunce nesvítí. Ve skutečnosti je to pouze jediná kapka v moři. Naučte se myslet pozitivně a zvládat i odmítnutí s přehledem. Uvědomte si, že vše co se děje, je z určitého důvodu. Možná na vás čeká ještě někdo lepší. Přinášíme pár tipů, jak nepropadat zoufalství a spravit si náladu.

Zvažte klady a zápory

Dokonalý není nikdo a láska na první pohled je výjimečný úkaz. Zkuste se na věc podívat z obou úhlů. Možná je lépe, že se nevydařilo hned první rande, než věnovat randění svůj čas a energii a přijít na to, že se k sobě nehodíte mnohem později. Ve všem špatném hledejte i něco dobrého. Máte možnost začít znovu s někým jiným. Než potkáme tu pravou osobu, je úplně normální, že se párkrát spálíme - přiznání si tohoto faktu je prostě osvobozující.

Zdroj:Nezdařené rande

Nic si neberte osobně

Popravdě řečeno jen s opravdu sebejistým člověkem taková událost nezamává. S člověkem, který si je vědom svých kvalit, který zná svou hodnotu a nedává ostatním slevy. Důležitým pravidlem, pokud nechcete v životě trpět je: nic si neberte osobně! Ať se děje, co se děje, nevztahujte si to na sebe. Lidé vám mohou říkat cokoliv, ale pokud to my sami nepřijmeme, nemá to nad námi žádnou moc.

Běžte se bavit

Nejlepší způsob, jak si zlepšit náladu je vypadnout bavit se s přáteli. Vezměte si k srdci naše první dvě rady, nahoďte úsměv a vyrazte do společnosti. Nezavírejte se doma sami a nedeptejte se tísnivými myšlenkami. Povzneste se nad věc. Třeba zrovna v této společnosti poznáte někoho, kdo zájem naopak mít bude. Ať už jde o sportovní aktivitu, párty nebo cokoliv jiného - běžte mezi lidi.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Randění a flirtování