Menu
Úvod  ›   › 

Oblečení, které ženy nesmí nosit na první rande

Tepláky, push-upka, harémové kalhoty, nebo stahovací kalhotky. Představujeme vám kousky, které si na rande skutečně neberte. Pokud nechcete, aby bylo vaše poslední.

Chystáte se na první schůzku s novým objevem? Potom vám zřejmě nemusíme zdůrazňovat, že první dojem je nejdůležitější a pokud získáte na prvním rande záporné body, budete je jen velmi těžko mazat. A následující kousky oblečení pošlou vaše vztahové akcie hluboko pod bod mrazu:

1. Oblečení na cvičení

Pokud by vás vůbec nenapadlo, abyste si na schůzku oblékla tepláky a tílko, klidně tento bod můžete přeskočit. Možná by vás ale udivilo, kolik žen považuje tepláky za pohodovou variantu oblečení, v němž mohou klidně fungovat i ve společenských situacích. Jestliže patříte k těm, které si navléknou tepláky a vyrazí nakupovat, nebo ještě hůř na rande, máme pro vás zcela soukromé a interní sdělení: Tepláky jsou prostě tepláky a to i v případě, že jsou růžové, značkové a zkombinujete je s falešnou "vitonkou." A tepláky prostě už ze zásady nemohou být sexy, protože k tomu nejsou určeny a žádnému chlapovi na světě sexy nepřipadají. Možná je to ohromně pohodlný kus oděvu, ale ujišťujeme vás, že chlapovi, který s vámi jde na první rande, je dost jedno, jestli se právě cítíte nejpohodlněji na světě.

2. Falešné přísliby

Nic proti push-upkám, ale pokud máte prsa velikosti lentilek a na první rande si vycpete dekolt na velikost čtyři, těžko se můžete divit mužovu rozčarování, když se před ním poprvé svléknete. Malá prsa jsou nádherná, ale jestliže svůj nový objev navnadíte na kolosální rozměry, které se rozplynou s rozepnutím háčku podprsenky, každý muž se budete cítit poněkud oklamaný a podvedený. Zkuste zvýraznit ty přednosti, které máte, a nevytvářet falešné přísliby.

3. Příliš mnoho ...

Minisukně na hezkých nohách a zadku je něco skutečně nádherného. Hluboký výstřih je spolehlivým magnetem, který budeme s radostí hypnotizovat celý večer. Síťované punčochy v kombinaci s podvazky a jehlovými podpatky jsou snem každého chlapa. Pokud ale všechno tohle zkombinujete do jednoho modelu, spolehlivě zaženete na útěk i toho nejvděčnějšího diváka. Pod takovou náloží se i sebesilnější osobnost rozplyne jako cukr ve vodě a nemůžete od nás očekávat, že pod vaší průhlednou halenkou a minisukně velikosti poštovní známky budeme hledat vaší citlivou duši.

4. Příliš mnoho módních trendů

Je fajn, že sledujete módní trendy a rozhodně bychom neradi, kdybyste se na rande s námi dostavila v džínách po své matce a svetru po babičce. To ale neznamená, že musíte splácat všechny módní trendy, které vám v posledním půl roce naservírovaly módní magazíny. Zkuste při výběru svého outfitu používat selský rozum a rázem vám musí být jasné, že ty příšerné pytlovité kalhoty, které mají rozkrok u kolen (prý se jim říká "harémové"), se žádnému normálnímu chlapovi nemohou líbit a své jméno zcela očividně získaly kvůli tomu, že v harému pobývali pouze eunuši a nebylo potřeba kohokoli svádět. A mimochodem; kdy vlastně ženy získaly dojem, že na džínách s tričkem nebo tílkem je něco ostudného?!

5. Stahovací kalhotky

Neexistuje nic příšernějšího, asexuálnějšího a odpudivějšího, než jsou stahovací kalhotky. Těžko říct, kdo ženám napovídal, že v nich budou vypadat štíhlejší a krásnější, ale buďte ujištěna, že je to hrozná hloupost. Jediné, čeho dosáhnete, bude, že se vám zaříznou do špeků, které přes jejich horní i spodní lem začnou přetékat. Pokud vám těch pár kilo navíc skutečně tak vadí (váš milý si jich nejspíš ani nevšiml), začněte raději běhat a vraťte se ke svým krajkovým kalhotkám.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jak udělat dojem na první schůzce
Chyby na schůzce, které dělají i chytré ženy
Řeč těla: Chyby, kterých se dopouštíte na prvním rande
Varovné signály, které nesmíte na schůzce ignorovat
Nejhorší pravidla na první rande