Menu
Úvod  ›   › 

Nejhorší rady, jakými se můžete řídit na rande

Co nejvíc se vyptávejte, mluvte nahlas, oblečte si minišaty a pozvěte ho k sobě domů na večeři. Představujeme vám hitparádu nesmyslných rad, které dokonale pohřbí vaše rande.

1. Mluvte nahlas.

Mluvíte nahlas a smějete se tak, že se po vás ohlíží polovina restaurace, protože tak maskujete svou nervozitu? Velká chyba. Podle výzkumů muži milují ženy, které mluví polohlasně tak, že se nim muž musí naklonit, aby je slyšel. Příliš hlasitý projev údajně působí na muže nežensky a agresivně, kdežto zastřený hlas vnímají jako vzrušující a sexy.

2. Mějte všechno pevně ve svých rukou.

Zorganizovala jste celé rande do posledních detailů a otěže schůzky třímáte pevně ve svých rukou? Potom velmi pravděpodobně můžete zapomenout na to, že budete mít ještě nějakou šanci na její opakování. Muži srdečně nenávidí velké organizátorky, pod jejichž taktovkou si připadají jako na pionýrském táboře. Nechtějte mít všechno za každou cenu pod kontrolou a dejte prostor i náhodám.

3. Uvařte mu hned na první schůzce.

Padlo pozvání na první rande? Vyvarujte se toho, abyste ho pozvala k sobě domů na opulentní večeři, kterou vlastnoručně stvoříte. Možná se jen chcete blýsknout svým kuchařským uměním, nebo se vám nechce být mezi lidmi, ale buďte ujištěna, že váš vyvolený si vaši aktivitu přeloží tak, že mu ukazujete, jak skvělá bude manželka a budete se ho snažit v dohledné době vmanévrovat do chomoutu. Přímým důsledkem toho bude nejspíš jeho překotný útěk.

4. Hodně se vyptávejte.

Možná vás to překvapí, ale většina mužů by na schůzkách vůbec nepotřebovala mluvit a stačilo by jim, kdyby si mohli užívat vaší přítomnosti a dívat se vám do očí. Bohužel většina žen si někde přečetla nesmyslnou radu, že vyptáváním projeví svůj zájem, takže svého partnera na schůzce zavalí nevydýchatelným množstvím otázek. Nechte konverzaci volně plynout a neustále si opakujte, že z něj nemusíte všechny informace, které vás zajímají, vypáčit hned na první schůzce.

5. Snažte se najít ideální model.

Samozřejmě, že téměř všichni muži citlivě reagují na minisukně, šaty a vysoké podpatky. Ale skutečně si myslíte, že pokud celý rok chodíte v keckách a džínách a najednou se napasujete do obtažené minisukně, nikdo to na vás nepozná? Vašemu partnerovi bude s největší pravděpodobností úplně jedno, co máte na sobě a nezaregistroval by, ani kdybyste přišla v pytli na odpadky. Oblečte si proto pokud možno něco, v čem se cítíte dobře a nebudete si to muset každý deset sekund povytahovat, stahovat, rovnat a popotahovat. Toho už si totiž zcela jistě váš partner všimne.

6. Buďte za diblíka.

Jistě. Existují i muži, kteří od své partnerky nevyžadují nic jiného, než aby dýchala a měla podprsenku velikosti E, nicméně většina zástupců pánského pohlaví dokáže ocenit, pokud si se svou společnicí může promluvit i o jiných tématech, než je počasí. Zapomeňte na hihňání a nekonečně zdlouhavé a nudné historky o pubertálních kouscích vaší nejlepší kamarádky. Pokud má váš partner začít uvažovat o dlouhodobém vztahu, nejspíš nebude hledat infantilního diblíka ale dospělou ženu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
9 nápadů na netradiční rande
Jak se obléknout na rande
Řeč těla: Chyby, kterých se dopouštíte na prvním rande
Varovné signály, které nesmíte na schůzce ignorovat
Kdo platí na první schůzce?