Menu
Úvod  ›   › 

Nejhorší pravidla na první rande

Už jste slyšela, že byste měla se sexem počkat až na třetí rande, nezavolat dřív než za dva dny a tvářit se, že jste beznadějně vytížená a nemáte na něj vůbec čas? Sestavili jsme absolutně nejhorší rady, kterými se můžete na rande řídit.

1. Čekáte na prince na bílém koni

Věříte, že po světě chodí jeden jediný muž, který je vám předurčen a bude pro vás tím pravým a vyvoleným? Potom počítejte s tím, že velmi pravděpodobně zůstanete minimálně několik následujících let bez partnera. Princům na bílém koni přenechte místo v pohádkách a v realitě se soustřeďte spíše na kompromisy. Ujasněte si, co ještě jste ochotná tolerovat, co je pro vás důležité a v jakých oblastech nejste ochotna couvnout. Ušetříte spoustu času i zklamání.

2. Neakceptujete rande na poslední chvíli

Představte si následující situaci: Je středa pozdě odpoledne. Na večer nemáte žádné speciální plány. Zazvoní telefon a volá muž, se kterým jste se nedávno seznámila, že má lístky na večer do divadla a zve vás. Pokud poslechnete rady z ženských magazínů, budete muset odmítnout i v případě, že byste s ním do divadla šla ráda. Podle klasických doporučení se totiž údajně nehodí, abyste ukázala, že nemáte žádný program a jste odkázaná na to, kam vás kdo na poslední chvíli pozve. Na toto doporučení můžete s klidem zapomenout a odkázat ho do oblasti absolutních nesmyslů. Nebo si snad myslíte, že ostatní lidé mají každý večer bez výjimky jiskřivý program

3. Snažíte se, aby vás neviděl jíst.

Nechcete vypadat jako Otesánek a navíc jste byla vychovávána v tom, že žena by měla být za každých okolností delikátním stvořením, které žije prakticky ze vzduchu? V důsledku toho přemýšlíte, jestli si můžete na romantické večeři dát salát, nebo byste měla raději zůstat jen u sodovky. Buďte ujištěna, že muži milují požitkářky, které si umí vychutnat jídlo do posledního sousta. Je jim totiž jasné, že pokud si dokážete vychutnat jídlo, vychutnáte si také všechno ostatní.

4. Nesmíte mu zavolat alespoň dva dny

Tohle pravidlo musel bezpochyby vymyslet někdo se sociální inteligencí osla. Kde je napsáno, že byste nesměla muži, který je vám sympatický, zavolat dřív než za dva dny? A proč právě dva a nikoli jeden, nebo tři dny? V této záležitosti se řiďte svým instinktem a svou vlastní chutí.

5. Se sexem čekejte až na třetí schůzku

Možná, že toto pravidlo pochází ještě z dob vaší babičky, kdy byla dobrá pověst alfou i omegou. Samozřejmě nemusíte působit jako "rozhoďnožka", ale to neznamená, že byste nemohla skončit v posteli se sympaťákem na druhé, nebo klidně i na první schůzce. Pokud si spolu rozumíte, jiskří to a vývoj celého večera k tomu spěje, bez výčitek svědomí si to užijte.

6. Nejiskří to, jdete od toho

Čekáte na pověstné, legendární jiskření a pokud mezi vámi na první schůzce neprobíhají elektrické výboje, už tomu nebožákovi nedáte druhou šanci. Pokud vám ale není třináct let, mohla jste si už všimnout, že vztahy potřebují čas na to, aby se mohly vyvíjet. Na první schůzce jen těžko můžete být objektivní a získat dostatek informací, abyste mohla s jistotou říci, že tento muž je nebo není vhodným partnerem pro vás. Dejte vám šanci.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jak udělat dojem na první schůzce
9 nápadů na netradiční rande
Řeč těla: Chyby, kterých se dopouštíte na prvním rande
Varovné signály, které nesmíte na schůzce ignorovat
Kdo platí na první schůzce?