Menu
Úvod  ›   › 

Oblečení, které muži nesmí nosit na první rande

Khaki modely, trička s rádobyvtipnými nápisy, zlaté řetězy, nebo příliš krátké kalhoty. Existuje oblečení, které vám v rámci prvního rande žádná žena nepromine.

1. Khaki modely

Možná vám přijde khaki barva mimořádně praktická a je pravda, že na ní nejsou vidět příliš vidět fleky od omáčky. Ale na první schůzce snad omáčku jíst nebude, proto není nutné, abyste vypadali, jako kdybyste právě opustili zákopy. Khaki oblečení je dokonalé na čundr, ale tím to hasne. Pokud v něm vyrazíte na rande (a nedejbůh dokonce na první rande), žádná normální žena, která je při smyslech, se už s vámi nesejde. Zastydlí puberťáci, kteří si ještě nepřestali hrát na vojáčky, totiž obvykle nejsou považováni za ideální partii.

2. Trička s vtipnými nápisy

Pokud skutečně nemáte v šatníku lepší kousek než tričko s rádobyvtipným prohlášením, raději zůstaňte doma a přesuňte rande na dobu, kdy si koupíte něco lepšího na sebe. Neexistuje příšernější vizitka než nápis přes celá prsa a břicho, který hlásá do světa váš domnělý smysl pro humor. Jestliže jste svou vyvolenou neobjevili na koncertu Kabátů, nebo v nádražní putyce, zapomeňte na to, že byste ve "vtipném" tričku získali jediný kladný bod.

3. Příliš krátké kalhoty

Můžete mít nohy jako bůh, ale pokud je budete vystavovat v příliš krátkých kalhotách, budete vypadat přinejlepším jako přestárlý bigbíťák. Pokud se rozhodnete vzít si na rande šortky, jejich délka by měla být minimálně po kolena. Příliš krátké šortky působí mimořádně antikoncepčně, tak na to pamatujte.

4. Zlaté šperky

Jste hrdým vlastníkem zlatého řetízku? Na první rande (a pokud možno i na ty následující) ho nechte doma. Pokud už jste zastydli v osmdesátých letech, kdy se tlusté řetězy z kočičího zlata nosily přes zelené sako, nemusíte to dávat najevo celému okolí. Zlaté řetízky jakékoli tloušťky, jakéhokoli designu a jakékoli ceny jsou zkrátka úplně mimo a neprezentujete jimi nic jiného než svou neschopnost zaujmout jakkoli jinak.

5. Bílé kalhoty

Bílé kalhoty, kalhoty s laclem a další metrosexuální kousky nechte v rámci první schůzky odpočívat ve skříni. Je pravda, že ženy mají rády upravené muže, ale pokud vypadáte přešlechtěně, vždy budete působit poněkud zženštile. Umírněte svou touhu po tom, abyste kopírovali poslední módní trendy a spolehněte se na staré dobré džíny.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
7 smrtelných hříchů na prvním rande
Kdo platí na první schůzce?
10 jednoduchých pravidel, pro randění s mojí dcerou
Online randění: Co ne/dělat