Menu
Úvod  ›   › 

Přírodní kosmetika pro vlasy

Přírodní kosmetika je v současné době obrovským trendem, spotřebitelé ji upřednostňují stále více. A není divu. Nejen, že tak ukazují svou ohleduplnost vůči přírodě a životnímu prostředí i důraz na udržitelný způsob života.

Přírodní kosmetika a biokosmetika je nedílnou součástí zdravého životního stylu, obsahuje ingredience pocházející z rostlin a minerálů.

Každá z nás si chce navíc dopřát to nejlepší, a co může být lepšího než nejčistší látky pocházející právě z přírody? Výrobky bez obsahu ropných produktů, syntetických látek a nejrůznějších chemikálií jako jsou barviva či konzervační látky, které škodí lidskému organismu. Přírodní kosmetika nám naopak prospívá, má pozitivní vliv na naše tělo i zdraví. Hodí se navíc i pro lidi s citlivou pokožkou, je šetrná k Vašim vlasům, vhodná je i pro alergiky, kteří se nemusí bát alergické reakce. Profesionální kosmetika na přírodní bázi Pevonia není testována na zvířatech.

Škála ekologicky šetrných produktů je opravdu široká. Na výběr jsou šampony určené pro všechny typy vlasů - vyživující, na mastné, suché či kudrnaté vlasy, na ochranu barvu či pro získání objemu, které neobsahují sulfáty, parabeny ani silikony. Vlasům dodají potřebnou hydrataci, výživu a pomohou jim odolávat nepříznivému počasí, poskytnou jim ochranu před lámavostí i dalším poškozením. Profesionální a opravdu luxusní péči Vašim vlasům poskytnou přípravky od značky Alterna, které jsou navíc obohaceny o vysoce účinné složky, jako jsou extrakty z kaviáru či bambusu, jež se pyšní vysokým podílem aminokyselin, cukrů a minerálů. Nezapomeňte ani na kondicionéry, balzámy, masky na vlasy či intenzivní ochranná séra, které přinesou opravdu viditelné výsledky. Pro styling vlasů je určen ultrasuchý lak na vlasy, který je zafixuje, ale zároveň je zanechá pružné. Mít krásné a zdravé vlasy bude s unikátními přírodními produkty hračka.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Péče o vlasy