Menu
Úvod  › 

Pánové buďte styloví ? dejte průchod doplňkům

Mnoho mužů cestuje v rámci své profese z jednoho místa na druhé. To se neobejde bez nutnosti mít u sebe nejen doklady, dokumenty, ale i notebook a další věci. My vám dnes ukážeme, jak být styloví za každé situace ? věřte, že i při cestování je to možné.

Vsaďte na doplňky

Občas si to muži nechtějí připustit, ale na vzhledu opravdu záleží a to obzvlášť tehdy, když podnikáme během dne obchodní a pracovní schůzky. I když se jedná jen o "pracovní rande", je náš image velmi důležitý. Mužský styl má velmi mnoho podob, ovšem evergreenem byla, je a bude vždy elegance a sebevědomé vystupování. Klíčovou roli hraje nejen oděv, ale i doplňky, které řada mužů zanedbává.

Kufřík, vizitkář i propiska

Jedním z nich je například reprezentativní a kvalitní kufřík, který je ukazatelem toho, zda nám skutečně záleží na tom, jak působíme. No pomyslete sami, jak by vypadal podnikatel v obleku s batůžkem na zádech či starou poškrábanou brašnou. Kufříky či kožené brašny na notebook přes rameno mohou mít zásadní vliv na kompletní look. Nejen elegantní a praktický kufřík hraje roli v tom, zda někoho oslovíme či nikoliv. Většina podnikatelů pracujících mimo kancelář sebou nosí dnes a denně i další důležité věci, kde opravdu na vzhledu záleží. Ať už jde o vizitkář, slušivé desky na dokumenty, které mohou mít logo vaší společnosti, kryt na mobilní telefon, stylová propiska, originální diář a další. Promyslete i ty nejmenší detaily, protože nejen hodinky a manžetové knoflíčky se řadí do módních doplňků úspěšného podnikatele.

Na schůzku vždy včas

I sebelépe vypadající muž, který nechodí včas na schůzky, si zavře dveře před mnoha příležitostmi. Jedná se sice o doplněk, který není vidět, ale zato se ihned provalí. Vybudujte si pověst čestného, férového člověka, který vždy dodrží termín a sliby. Jen tak vás budou ostatní brát vážně a navážou na spolupráci. Budete-li předem vědět, že schůzku včas nestihnete, je slušné zavolat a omluvit se - oznámit zpoždění.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Co je trendy a stylové