Menu

Vlasy

4 neodpustitelné chyby, které děláte při fénování

Ačkoliv je mnohem lepší pro zdraví a kvalitu vlasů nechat je uschnout přirozeným způsobem, občas není zbytí a musíme sáhnout po fénu. To se týká především zimního období, kdy vlasy usýchají delší dobu a navíc není možné vyrazit ven v mrazu s vlhkými vlasy. Zatímco v létě to vůbec nevadí, v zimě by mráz mokré vlasy nenávratně poškodil.

Jak zamaskovat mastné vlasy?

Někomu se vlasy mastí více, jiný takové problémy s vlasy nemá. Ovšem to neznamená, že alespoň někdy každý z nás nezažil, jaké to je míst mastné vlasy. Někdy se může stát, že máme mastné vlasy ve chvíli, kdy se to hodí nejméně. Přijde nečekaná událost a chtě nechtě musíme během okamžiku vyrazit. Není čas na mytí, fénování a jinou úpravu vlasů. Co s tím?

4 tipy jak na mastné vlasy

Mít vlasy jako modelky s prestižních časopisů je snem každé dívky a ženy. Stačí sychravé počasí nebo pořádný trénink v tělocvičně a parádní účes je tatam. Ať už máme mastící se vlasy dány geneticky nebo špatnou péči, přinášíme tipy, jak tento problém zvládnout s přehledem.

Jak se zbavit lupů ve vlasech?!

Lupy dokáží člověka pěkně potrápit. Nedá se jich jen tak lehce zbavit, poté se objevují bílé kousky kůže na oblečení a nemůžeš se pořádně podrbat na hlavě, protože by začalo "sněžit". Navíc to kazí image.

Jak si správně umývat vlasy?!

Mastí se ti často vlasy? Přijdou ti neforemné a splihlé? Ráda bys zdravou a dlouhou hřívu, ale nedaří se? Pak je tento článek určen tobě.

Jak si vybrat vhodný pánský účes podle tvaru obličeje

Dávno neplatí, že by se otázkou vhodného účesu zaobíraly jen ženy. Stále více mužů si dává záležet na svém vzhledu a kromě dokonale padnoucího oblečení či výstižného parfému pečlivě volí i slušivý účes ? ne vždy je to ale tak jednoduché. Možná ani vám nevyhovuje váš stávající střih vlasů a marně si lámete hladu nad tím, který účes by vám nejvíce slušel. Ne vždycky se vyplatí sázet na aktuální módní trendy, které sice udávají směr a jdou s dobou, ovšem ne každému sluší. My vám poradíme, jak si mezi pánskými účes vybrat podle vašeho tvaru obličeje.

S mastnými vlasy zatočí dětský pudr

Nejen suché, lámavé vlasy trápí řadu žen. Bohužel najdou se i ženy, které trpí nadměrným maštěním vlasů. Pravděpodobně už jste pročetly mnoho zaručených rad, zkoušely jste bylinky a rady babiček včetně nákladné vlasové kosmetiky, přesto nic nezabralo?

Pánské účesy 2016 - kratší délky

Přestože pánským účesům se nevěnuje tak velká pozornost, jako těm dámským a neprocházejí řadou změn, neměli bychom je opomíjet. Rok 2016 se nese v duchu roztodivných a atraktivních střihů a stylingů, kde nechybí i dámské prvky v kombinaci s plnovousem. Ten se v poslední době stal obzvlášť oblíbeným.

Nejlepší účesy pro všechny typy postav

Jste vysoká, malá, baculatá, či chlapecký typ? Skryjte své nedostatky a podtrhněte přednosti dokonalým střihem vlasů. Inspirujte se účesy pro každý typ postavy.

Plešatění, noční můra mužů

Znepokojeně pozorujete, jak vás opouštějí vlasy a lysé kolečko na vaší hlavě se stále zvětšuje? Plešatění patří mezi největší strašáky mužů. Zjistili jsme pro vás, co je jeho příčinou a jaké máte možnosti nápravy.

Drogérie versus kadeřnické salóny: Kde nakupovat přípravky
Co dělat pro dokonalé vlasy?
Tipy pro zrychlení růstu vlasů