Menu
Úvod  ›   ›   › 

Pánové, chcete se ostříhat? Nechte si vytvořit účes vyladěný do detailu

Doby, kdy pánům nezáleželo na tom, co mají na hlavě, jsou naštěstí dávno pryč. Všichni dnes hledají svůj styl oblékání a úpravy zevnějšku, který bude ladit s jejich životem. Zkrátka a jednoduše životní styl zahrnuje všechno, i pánský sestřih, dokonale vystihující osobnost svého nositele. Jakmile dotyčnému pohlédnete na jeho kštici, hned byste měli vědět, kam ho zařadit.

Účes má vystihovat svého nositele

Někdy se ale nepodaří najít svůj styl hned napoprvé, je zapotřebí více pokusů, než muž objeví přesně to, co mu bude vyhovovat. Proto je dobré svěřit se do rukou lidí, kteří se nejenom umí ohánět nůžkami, ale mají i potřebný výtvarný cit.

Perfektní sestřih v rukách odborníka Autor: OrnaW

Jak by měl vypadat pánský účes aspirující na slovo dokonalý?

  • praktický,
  • snadnou upravitelný a to i při nepříznivém počasí,
  • sladěný s osobností nositele,
  • provedený do nejmenších detailů.

Součástí je i poradenství

Na první pohled se může zdát, že spojit uvedené požadavky není jednoduché. Nové pánské kadeřnictví v Brně se snaží naplnit přesně tuhle vizi. V moderním interiéru nabízí zajímavé služby. Tým profesionálů zahrnuje jak kadeřníka, tak kadeřnici. Neustále se průběžně vzdělávají v oblasti techniky pánského střihu, ale i péče o vlasovou pokožku. Proto dokážou nejenom doporučit a provést ten nejvhodnější střih vzhledem k typu obličeje a celé osobnosti nositele, ale poradí i s domácí péčí o vlasy a vlasovou pokožku.

Každý je zde hostem

Jak stylisté pánských účesů uvádějí, kadeřnictví by nemělo být fastfoodem, v němž vám rychle a neosobním způsobem naservírují bez přemýšlení, co je zrovna in. Každý je individuálním hostem a zvolí si, co bude nejlépe ladit k jeho tváři a stylu. Profesionálně provedený sestřih není otázkou chvilky. Chce prostě svůj čas. Ve výsledném dojmu hraje roli každý detail.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Péče o vlasy