Menu
Úvod  › 

Vypadávání vlasů ? věčné trápení žen

Vypadávání vlasů dokáže pěkně potrápit nejednu ženu, ale i muže. Příčin, proč vlasy vypadávají, existuje nespočet, stejně tak i způsobů, jak tomu zabránit. Zatímco u mužů se dá ledacos skousnout, co se vlasů týče (lysinky a kouty) pro ženy je to něco nepředstavitelného. Pro ženy vlasy znamenají korunku krásy a na svou hřívu nedají dopustit. Zkrátka krásné a husté vlasy dodávají sebedůvěru.

Příčiny vypadávání vlasů se různí. Může jít o genetické dispozice, stres, špatnou životosprávu, hormonální změny, nehodná kosmetická péče, mechanické namáhání a další vnější i vnitřní faktory. Na otázku, kterou si mnoho lidí klade: jak zabránit vypadávání vlasů se pokusíme zodpovědět v dnešním příspěvku.

Zdroj:Vypadávání vlasů

Zkuste doplňky stravy

Nadměrné vypadávání vlasů a tvorba lysinek může být způsobena vyčerpáním organismu a stresem. V tomto případě je vhodná suplementační léčba za použití doplňků stravy. Pro přesnější diagnózu a posouzení stavu je lépe navštívit dermatologa či jiného odborníka. Doplňky stravy proti vypadávání vlasů regulují hormonální aktivity, pomáhají k ochraně buněk, pomáhají udržet normální stav pokožky a zlepšují přísun potřebných živin.

Ricinový olej

Zkusit lze i přírodní metodu, použití ricinového oleje, ale i jasmínového či kokosového. Ženy, které jej vyzkoušely, na něj nedají dopustit. Ideální je udělat si zábal na noc a ráno vlasy umýt.

Tam kde příroda byla skromná

Mnohdy se snažíme, seč můžeme, přesto krásných a hustých vlasů ne a ne docílit. Oleje a zábaly, zdravá strava, minimální stres, výtečná kosmetická péče, doplňky stravy a bohužel vlasy zplihlé, řídké. Toužíte-li svůj účes rozzářit o novou nadílku kadeří, pomůže transplantace vlasů. K někomu bohužel příroda moc štědrá nebyla a mnohdy ani ty nejlepší rady a prostředky nepomáhají. Krásné husté vlasy netouží mít jen ženy, ale i muži - často si lepí příčesky. Tak to už není potřeba. O své kadeře ženy pečují, i když je v podstatě pro svůj život nepotřebují. Nicméně kdo by toužil po řídkých slehlých vlasech, když ty husté jsou tak sexy.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články