Menu
Úvod  › 

Rady jak zeštíhlit postavu pomocí plavek

Léto se nám pomalu překuluje do druhé poloviny, a ačkoli teploty letošní rok nedosahují extrémních hodnot, umožňuje nám počasí vyrazit si k vodě chytit trochu bronzu a zchladit rozpálenou pokožku v osvěžující vodě. Koupání na veřejnosti s sebou přináší jednu nepříjemnou povinnost: svléknout se do plavek! Ne všichni máme takovou postavu, se kterou bychom se chtěli chlubit a mnohé ženy tak mají problém odhalit holou kůži. Zkrátka k někomu byla příroda natolik štědrá, že mu nadělila několik kilo navíc. Jestliže u vás diety nefungují a cvičení pro zpevnění postavy vám nic neříká, máme pro vás rady jak zeštíhlit pomocí plavek. Efekt je to sice jen optický, ale lepší něco nežli nic!

3 rady jak zeštíhlit postavu pomocí plavek

Zkoušeli jste několik diet a žádná u vás nefungovala? Drželi jste hladovku, po které následovalo nekontrolovatelné přežírání? Trávíte horké dny doma jen proto, že vaše postava ani zdaleka není dokonalá? Pak pro vás máme praktické rady jak zeštíhlit postavu pomocí plavek.

Rada první: Pruhy

Určitě ani vám neunikla skutečnost, že svislé pruhy dokážou postavu opticky zeštíhlit. Proč tedy nevsadit na jednodílné plavky zdobené rovnými pruhy, díky kterým se vaše postava bude zdát o několik čísel štíhlejší? A rozhodně se nemusíte omezovat pouze na nesmrtelnou kombinaci černé a bílé barvy. Pruhy vám opticky uberou několik centimetrů, ať už budou mít jakoukoli barvu. Pamatujte ale, že musí být svislé! Vodorovné pruhy naopak kila přidávají.

Rada druhá: Vysoký pas

Nejproblémovější partií žen je bříško. Jestliže ani vy nemáte zrovna pekáč buchet a naopak je vaše bříško povolenější, pak pro vás máme skvělou radu: vsaďte na plavky s vysokým spodním dílem! Vyšší kalhotky zakryjí nedostatky vašeho těla a povolenou kůži zpevní.

Rada třetí: Tankiny

Nejjednodušším způsobem, jak zeštíhlit postavu pomocí plavek, je neukazovat své nedostatky a schovat je pod kus látky. S tím vám hravě pomohou oblíbené tankiny, které se skládají ze dvou dílů - klasických kalhotek a horního dílu, který má podobu tílka. Dlouhý vrchní díl zakryje celé bříško, a jestliže nejste hrdí ani na své boky, pak si můžete pořídit model s tak dlouhým hořejším dílem, který zakryje nejen bříško, ale i boky.

Rada čtvrtá: Barvy

Na závěr pro vás máme ještě jednu poslední radu: chcete-li zhubnout za pomoci plavek, pak si kupte jednodílné černé. Černá barva má vlastnost opticky zeštíhlovat a není tedy nic jednoduššího, nežli si k vodě obléknout právě černý model.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články