Menu
Úvod  › 

O číslo větší prsa a menší bříško? Jde to i najednou.

Ach, mít tak větší prsa a konečně shodit těch několik kil navíc, které se nám s každým dalším karamelovým ?latéčkem? hromadí na bříšku! To je přání, které již před zrcadlem vyslovila spousta žen.

Jenže přiznejme si to, mezi námi holkami, ne každé se líbí představa zvedat zadek z upocené karimatky a každou středu si po práci ještě dát kolečko kolem bloku. Představa drastické diety nám vůbec nevoní a proč bychom si odepíraly sladkou svačinku, když máme tolik stresu v práci? A zároveň, řada z nás by sice o něco větší prsa uvítala, ale nepotřebují či nechtějí implantáty. Pro některé ženy dokonce plastická operace prsou není vhodná ze zdravotních důvodů.

Pokud jste při tomto výčtu provinile přikyvovaly, možná se ptáte, jestli pro vás existuje něco jako zlatá střední cesta, která by vám pomohla přiblížit se k lepší postavě bez námahy a rychle. Odpověď nese jméno: zvětšení prsou vlastním tukem.

Ne, nejde o žádnou magii. Mluvíme o stále populárnější metodě na poli plastické chirurgie, díky které se vám podaří zbavit se tuku z místa, kde ho mít nechcete, a zároveň nabrat chybějící objem v oblasti dekoltu. Zjednodušeně řečeno, "materiál" pro zákrok zvaný autoaugmentace jste si vlastně vypěstovaly na svém těle ve formě tuku na bříšku či stehnech. Lékař vám tukovou tkáň šetrně odsaje jako na běžné liposukci, důkladně ji pročistí a následně použije pro vylepšení velikosti vašeho poprsí. Jediná podmínka? Aby se dal zákrok provést, musíte mít dostatečnou zásobu tuku v jiné partii. Pokud vás tedy trápí pneumatika kolem pasu nebo větší zadeček, není důvod váhat.

Zvětšení prsou vlastním tukem: jaké jsou výhody?

  • Zabijete dvě mouchy jednou ranou. Zbavíte se tuku na bříšku nebo jiné problémové partii a budete mít lepší důvod nosit šaty s výstřihem.
  • Šetrný a méně bolestivý zákrok než plastická operace.
  • Po zákroku vám nezůstanou takové jizvy.
  • Není nutná zdlouhavá rekonvalescence.
  • Celý zákrok trvá jen 2 - 2,5 hodiny. Na klinice Medicom clinic vám navíc poskytnou i bezplatný odvoz domů, abyste se po zákroku nemusela vůbec stresovat a v klidu si odpočinout.
  • Nemusíte se bát, jak vaše tělo zareaguje na implantát.
  • Pokud vás metoda zaujala, ale ještě si nejste jistá, můžete se objednat na nezávaznou konzultaci. Vše s vámi probere zkušený lékař.

Pro koho se zákrok hodí?

Zvětšit prsa vlastním tukem jde maximálně o jedno číslo. Právě proto se tato metoda dokonale hodí například pro mladé ženy, které svá prsa nepotřebují vysloveně zvětšit, spíše jen vyformovat k dokonalosti. Nenápadně, rychle a bez nože či jizev. Této metody se nemusí obávat ani ženy, které v budoucnu plánují miminko. Při zvětšení prsou vlastním tukem nehrozí žádné poškození mléčné žlázy a budete tedy moci kojit.

Po zákroku: co se bude dít?

Po zvětšení prsou vlastním tukem se nemusíte zotavovat tak dlouho, jako po náročnější plastické operaci. Jde totiž o mnohem šetrnější zákrok, který i v době hojení provází menší bolesti. Po zákroku pouze musíte po dobu 1 měsíce nosit elastickou podprsenku bez kostic. Jinak se prakticky hned vrátíte ke své každodenní rutině, pouze náročnější fyzickou aktivitu (například sport nebo velký úklid) doporučujeme nechat na později - 1-1,5 měsíce po zákroku.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články