Menu
Úvod  › 

Jaké kabelky se budou nosit příští léto?

Jak jistě víte, to co bude v kurzu, se ví vždy již předem. Módní směr nám určují jak samotní návrháři, tak celebrity, ale i čtenáři módních magazínů, kteří posílají své nápady. I mezi nimi se najdou bezvadné inspirace, které nejednoho člověka osloví. Patrně nikdo nemá moc rád, kdy nosí stejné modely, jako ostatní, proto je dobrý nápad vždy vítaným řešením.

Kabelky pro romantičky

V roce 2018 si vybere každý. To ostatně vždy, protože posledních několik let panuje v tomto směru volnost. Kabelky pro romantické a něžné duše se ponesou v duchu výšivek, kytiček, srdíček, roztomilých potisků štěňátek či koťátek. Jemnými, přesto velmi elegantními kabelkami nesoucími se přesně v tomto duchu se pyšní například značka Dolce & Gabbana.

Zdroj:Kabelky

Pudrové barvy

Ztělesněním jemné elegance v kombinaci se starou klasikou budou trendy kabelky již výše jmenované značky. Zajímavá spona z pozinkované mosazi ve vintage stylu vytváří společně s dvojitou rukojetí kabelky starobylý efekt, nicméně moderní materiály učiní z takové kabelky nadčasový kousek.

Chaotické, ale žádané

Prošívané kabelky ozdobené kamínky, moderními nápisy, ale elegantní sponkou a řetízkem namísto koženého ucha. Tyto kabelky vypadají jako od každého něco. Hodí se spíš pro mladé rebelky. Podle zvoleného outfitu lze pak tento typ kabelek využít na procházku městem, ale klidně i na večírek.

Kožená elegance

Kožené kabelky klasického designu patrně nikdy nevyjdou z módy. Vyrazit se s nimi dá na obchodní schůzku, do práce, ale i na nákupy. Hodí se téměř k jakémukoliv oblečení. Ideálně však, ladí-li taková kabelka s osobností ženy i jejím celkovým lookem.

Batůžky

Batůžky byly, jsou a budou praktickým řešením, jak přenášet důležité věci a přitom si zachovat volné ruce. Vybrat si lze sportovní, ale i vysoce elegantní verzi. Samozřejmě za batůžek vyrobený z kvalitní kůže si musí člověk připlatit.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články