Menu
Úvod  ›   › 

Výběr ideální doby pro svatbu

Vysoké teploty, slunce, zelenající se příroda ? to vše jsou ideální podmínky pro skvělou svatbu. Mezi nejoblíbenější období, které si novomanželé vybírají pro svůj den patří tedy léto. Podle statistik chce v létě svatbu dokonce až 80 procent párů.

Podle čeho zvolit dobu

Některé páry však volí svatbu i podle svého oblíbeného data. Ať už tedy patříte mezi milovníky léta, nebo si přejete svatbu třeba na jaře, kdy všechno kolem začíná kvést a teploty ještě nejsou tak úmorné, tak můžete využít nabídku svatebního salonu DD Models v Praze. Z široké nabídky svatebních šatů si vyberete střih, který vám padne a budete vypadat skvěle.

Výběr ročního období

Pokud si přejete svatbu na podzim, tak musíte počítat i s nižšími teplotami a případným deštěm. Vámi vybrané a zapůjčené nebo zakoupené šaty pak můžete doladit i lehkým svetříkem, elegantním boa nebo třeba kožíškem, který oceníte i v zimě. V salonu si vyberete svatební šaty pro svatbu jakéhokoliv typu. Pokud máte raději zimu a romantickou svatbu na sněhu, tak zvolte delší šaty s rukávy. Milovnice léta ocení šaty, které odhalí například záda nebo pouze jedno rameno. Nabídka šatů je opravdu široká a vybere si i ta nejnáročnější nevěsta. Výhodou letní svatby jsou pak lehčí materiály, kratší střihy a celkově jednodušší a přirozenější vzhled nevěsty. V létě si můžete dovolit i mírné odhalení, ale přitom zachování určité elegantnosti, kterou by neměla postrádat žádná nevěsta.

Široký výběr je důležitý

Kromě krásného počasí a hladkého průběhu svatby, si pak každá nevěsta, ženich, ale třeba i družičky přejí vypadat skvěle. A díky svatebnímu salonu DD Models v Praze se může i váš sen stát jednoduše skutečností. Všechny nabízené šaty jsou kvalitně zpracovány, dostupné v několika provedeních i velikostech.

Nezapomeňte na doplňky

V nabídce pak nechybí ani svatební doplňky. Každá romantická nevěsta ocení nejen v zimě svatební závoj nebo rukavičky. Vybrat si můžete i z množství originálních kabelek, skvěle padnoucí obuvi a také z množství bižuterie, která podtrhne vaši přirozenou krásu.

Vhodné oblečení i pro muže

Zkrátka nepřijdou ani muži. Salon DD Models nabízí široký výběr pánských obleků, opět v různých velikostech, barevných provedeních i velmi příjemných materiálech. Mimo jiné si můžete zvolit i moderní, klasický nebo zcela originální střih obleku. Ve svůj svatební den tak můžete opravdu zazářit. V létě volte světlejší barvy obleku a v zimě můžete klidně zůstat u klasické černé. Moderním střihem pánských obleků je i střih slim, pokud se toho nebojíte a máte k tomuto střihu i vhodnou postavu, tak určitě neváhejte a oblek si vyzkoušejte.

Svatební asistentka k dispozici

Každá nevěsta pak ocení i služby asistentky, která vám v salonu pomůže při výběru šatů, ale i doplňků. Ty pak společně zvolíte tak, aby se hodili nejen k ročnímu období, ale také k počasí. Základem správného výběru je rozhodně to, že se ve vámi zvolených šatech i doplňcích budete cítit nejen krásně, ale také pohodlně.

Široká nabídka i společenských šatů

V salonu DD Models si můžete užít nejen kvalitní a široký výběr svatebních, ale také plesových a jiných společenských šatů. Kromě šatů si pak můžete zapůjčit nebo zakoupit i skvěle padnoucí kostýmek. Ten může zvolit klidně i nevěsta, která nemá ráda šaty a sukně. Na výběr šatů pro váš velký den potřebujete čas i pohodlí, a tak vás potěší nejen přátelské prostředí salonu, ale také komfort při zkoušení.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články