Menu
Úvod  › 

Módní rádce pro muže ? jak připravit šatník na jaro

Pánský šatník je stejně tak důležitý, jako ten dámský. I muži se chtějí líbit a kráčet s dobou (či paní módou). V jarním šatníku by rozhodně neměly chybět nátělníky s dlouhým rukávem, trička, mikiny, svetry, košile, bundy, kalhoty pro každodenní, ale i společenské využití, tepláky. Spodní prádlo a ponožky, to je jasná věc.

Ačkoliv se poslední dvě jmenované položky zdají být samozřejmé, právě na tento sortiment řada mužů hřeší. Ne, že by nenosili spodní prádlo a ponožky, řeč je spíš o kvalitě.

Zdroj:pánský šatník

Spodní prádlo a ponožky

Tyto dvě věci jsou nedílnou součástí každého pánského šatníku. Mnoho mužů ve snaze ušetřit však nakupuje nekvalitní výrobky, což je velká chyba. Tady ani tak nejde o módní výstřelek s ohledem na barevnost, ale materiál. Člověk se během dne potí, tudíž je vhodné volit moderní, přírodní a vzdušné materiály s antibakteriální vrstvou.

Nátělníky, trička a košile

Nátělníky a trička nosí muži buď pod košili, nebo samostatně. Samozřejmě, že je možné zvolit módní střih, barvu, potisk, ale opět hraje prim materiál. Díky kvalitnímu materiálu se zamezí nevzhledným koláčům v podpaží. Právě proto nosí mnoho mužů trička a nátělníky s oblibou pod košilí - lépe si převléci tričko, než košili, pokud víte, že vás čekají dvě až tři pracovní schůzky.

Kalhoty

Kalhoty by měly být v šatníku jak pro společenskou událost, tak pro běžné nošení. Aby muž vypadal neodolatelně, je důležité, aby mu kalhoty střihově sedly. Ať už jde o rifle nebo společenské kalhoty. I ten největší módní výstřelek bude působit odpudivě, pokud střihově nebude vyhovovat postavě.

Oblečení pro volný čas

Do této kategorie patří sportovní oblečení, kde je možné už vybírat i podle designu. Nicméně stále platí, že prioritní je materiál. Zvlášť u některých sportovních aktivit. Návrháři však vědí, že i při cvičení chtějí lidé vypadat neodolatelně. V otázkách módy záleží hodně na věku. Nicméně společnými prvky jsou ležérnost, kapuce, kapsy a barevnost. Zapomeňte tedy na jednotvárné a jednobarevné oblečení. Co se týká oděvů pro nošení doma, tam hraje roli spíš pohodlí a pocit komfortu.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Související články