Menu
Úvod  › 

Spodní prádlo: Jaké by nemělo chybět ve vašem šatníku

Vhodně vybrané spodní prádlo dokáže odstranit nedostatky vaší postavy, zdůraznit její přednosti a dodat vám svůdný vzhled. Do jakých kousků byste měla investovat?

Váš šatník možná přetéká módními trendy, ale pokud nevlastníte kvalitní spodní prádlo, ani to nejlepší oblečení nebude vypadat dobře. Kvalitní spodní prádlo dokáže odstranit nedostatky vaší postavy i udržet vaše křivky na správném místě. Podle odborníků je častým problémem žen nejen nesprávný výběr spodního prádla, ale i značná konzervativnost při jeho výběru. Ženy totiž obecně velmi nerady zkoušejí nové typy, střihy, barvy i materiály spodního prádla a jsou raději věrné tradičním a vyzkoušeným modelům. Takovýmto přístupem se však zbytečně ochuzujete o efekt, který má dokonale padnoucí a sladěné prádlo. Současná nabídka spodního prádla je obrovská a modely na míru najdou i dámy se specifickými požadavky. Problémem tak už dávno není například prádlo pro těhotné ženy, nevěsty, nebo ženy, které potřebují utajit svou celulitidy, či jiný nedostatek postavy. Nebojte se experimentovat a vyzkoušet i jiné typy prádla, než je vaše oblíbená hladká bílá podprsenka, kterou si kupujete už od pubertálních let.

Podprsenky pro každou příležitost

Bez podprsenky je přirozeně garderóba každé dospělé ženy nemyslitelná. Vytvarování dekoltu, pozdvihnutí křivek i jejich udržení na správném místě jsou funkcemi, které by každá podprsenka měla bez problémů splňovat. Pro kvalitní modely je však samozřejmostí i to, že dokonale padne, umožňují příjemné a pohodlné nošení bez toho, aby někde tlačily, nebo z nich cokoli "přetékalo." Značnou pozornost byste proto výběru padnoucího střihu a velikosti měli věnovat zejména u podprsenek vyztužených kosticemi, které kladou při nošení na pohodlí ženy mnohem větší nároky než klasické bavlněné podprsenky bez výztuhy. Při výběru padnoucí podprsenky byste měli znát nejen obvod svého hrudníku pod prsy a velikost košíčků, ale velmi podstatná je i vzdálenost od horní části prsa k ramenu. Ramínka podprsenky musí být dostatečně dlouhá, aby netáhla košíčky při každém pohybu nahoru. Vybírat můžete i z širokého výběru podprsenek bez ramínek, se spojenými ramínky, nebo ramínky do kříže, které oceníte zejména v situacích, kdy si oblékáte tílko, nebo večerní šaty s rafinovaným výstřihem, ať už v oblasti dekoltu nebo zad.

Stále žádanějším artiklem v oblasti dámského spodního prádla jsou erotické sety. Ženy konečně, k radosti mužů, v posledních letech odhodily zábrany a předsudky a objevily kouzlo erotického spodního prádla, které dokáže rozpoutat za dveřmi ložnice skutečný uragán vášní. Zapomeňte na konzervativnost a bez obav kombinujte různé podprsenky a kalhotky. Vybírejte si takové kousky, které podtrhnou přednosti vaší postavy a budete se v nich cítit dobře. Pokud budete mít dobrý pocit ze svého těla v prádle, vaše sebevědomí bude působit sexy a velmi svůdně. Neomezujte se pouze na obligátní krajkové soupravy a klidně vyzkoušejte i sexy noční košilku, podvazkový pás, nebo korzet. Velký výběr svůdného prádla objevíte například v obchodě Dianka.cz

Značková svůdnost

Přirozeně si můžete nakoupit prádlo ve vietnamské tržnici, které se po prvním praní vytáhne, povolí mu gumičky a vyblednou barvy. Jestliže vám ale záleží na tom, jak vypadáte a souhlasíte s tím, že spodní prádlo je základ, do kterého se vyplatí investovat, sáhněte rozhodně po značkovém spodním prádle, u něhož máte zaručenou kvalitu. Jde o zboží od prověřených firem (legendární je například značkové prádlo Armani), které se intenzivně zabývají vylepšováním a modernizováním kousků spodního prádla. K tomu využívají nejkvalitnější materiály a zkušenosti či nápady osvědčených návrhářů z celého světa.

Většina žen považuje značkové spodní prádlo za nedostižný přepych, kvůli kterému by musely vyplenit své bankovní konto. Luxusní spodní prádlo světoznámých značek však už dávno není finanční nedostupné a pokud se zaměříte na výhodné akce, výprodeje i zavádění nových modelů, které je obvykle spojeno s nabídkou výhodnějších cen. Odměnou vám budou luxusní a kvalitní kousky, které vám nejen dokonale padnou, ale budete mít jistotu, že i po dlouhodobém nošení budou držet tvar a i vaše křivky na patřičných místech.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jaká barva spodního prádla vám bude slušet?
Co o vás vypovídá barva vašeho spodního prádla
Co si muži myslí o vašem spodním prádle