Menu
Úvod  › 

Originální tričko, šperk vašeho šatníku

Jednobarevná a konvenční trička přenechte těm, kteří se bojí vystoupit z řady. Pro originální a jedinečné osobnosti jsou tu zábavná trička.

Pro začátek si udělejte malý test: Postavte se na pár minut do rohu frekventovaného nákupního centra a sledujte, co si obléká většina lidí. Potom zapomeňte na jednobarevné, fádní a ničím zajímavé kousky a začněte počítat ty, kteří na sobě mají model, který vás v pozitivním smyslu zaujal. Kolik jich je? Pokud jste právě neměli štěstí na mimořádně módně zdatné jedince, zcela jistě vám na jejich spočtení stačily prsty jedné ruky. Nuda, šeď a zoufalá neoriginalita jsou totiž hlavními prohřešky, které odborníci české módě vytýkají. Přitom jestliže se rozhodnete vystoupit z řady a nechcete být součástí módní masy, máte celou řadu možností, jak se odlišit.

Nebojte se kombinací

Hitem posledních měsíců jsou například originální trička trička, která na sobě mají vtipný potisk. Ať už se koupí podobného kousku rozhodnete oživit svůj vlastní šatník, nebo jej zvolíte jako dárek, zcela jistě budete slavit úspěch. Tričko je totiž nejuniverzálnější částí šatníku a pravděpodobně na světě neexistuje člověk, který by je nerad nosil. Jsou pohodlná a svou nezastupitelnou roli mají ve sportovním i neformálním šatníku. Módní tvůrci je navíc v poslední době velmi rádi kombinují s formálnějšími kousky, takže vysoce trendy se například stala kombinace trička originálního vzhledu, vypasovaných džín a formálnějšího (anebo samozřejmě i sportovnějšího) saka. Je však přirozené, že kýženého efektu těžko dosáhnete tričkem ze stánku vietnamského prodejce, ve kterém na ulici potkáte deset dalších lidí za půl hodiny.

Při výběru originálního trička se nebojte popustit uzdu fantazii a zapomeňte na jakékoli konvence. Povoleno je totiž vše. V nabídce najdete například trička se zeštíhlujícím efektem, s vtipnými nápisy a obrázku. Hitem poslední doby, který si oblíbili jak pánové tak dámy, jsou trička, která svým potiskem imitují klasický oblek. Můžete je nosit v kombinaci s džínami, nebo i černými kalhotami klasického střihu a získat tak nepřehlédnutelný model například na silvestrovskou party. Jestliže máte dostatek odvahy a jste milovníkem černého humoru, můžete sáhnout po tričku s ještě nápadnějším potiskem tričko, k dostání jsou například trička s potiskem tělíčka mimina, které je zakončené vaší hlavou, nebo trička imitující krvavou skvrnu po průstřelu.

Samozřejmostí kvalitních originálních triček je příjemný materiál i dokonale padnoucí střihy, které sluší jakékoli postavě.

Dámská trička s potiskem - ZÁBAVNÁTRIČKA.CZ

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Jak si vybrat ty pravé kalhotky
Džíny pro každou postavu: Vyberte si ty pravé
Spodní prádlo: Jaké by nemělo chybět ve vašem šatníku
Hit letošních Vánoc: Tričko od Armaniho