Menu
Úvod  ›   › 

Jaký je podle žen ideální partner?!

Pan Dokonalý samozřejmě neexistuje, ale každá žena potká za svůj život muže, který v jejích očích bude naprosto perfektní. Samozřejmě buď hlavně svůj a kvůli žádné ženě se neměň (ani vzhledově, ani povahově), protože ona by tě měla milovat přesně takového, jaký jsi, jakého tě poznala a do jakého se i zamilovala.

Ale rozhodla jsem se udělat malý průzkum a poptat se žen z mého okolí (kamarádek i pouhých známých), co od vysněného muže očekávají a jaký by podle nich měl být. Pojď se podívat na stručné shrnutí odpovědí.

Měl by to být muž. A tím "muž" myslím skutečného muže. Takového, který dokáže vyměnit žárovku, smontovat skříň z Ikei a ochrání tě, když půjdete v noci lesem a přepadne vás medvěd. Bábovka, který brečí, že si odřel kolínko... ten není pro ženy příliš atraktivní.

Měl by být hlavně milý. My ženy milujeme, když nás muž hýčká, opečovává, otevře nám dveře, když vcházíme do místnosti a hlavně si nedovolí říct nic nevhodného. Ačkoliv fórky o tom, jak jí vyrostla prdel, nemyslíš vážně (na každém šprochu pravdy trochu)... ona si to vezme víc k srdci, než si myslíš. Neustále si to pak bude přehrávat v hlavě, nesmyslně analyzovat a nakonec se rozhodne zhubnout v těchto problematických partiích. Tak či tak ji tyto narážky rozhodně nebudou příjemné.

Měl by umět překvapit. Tím nemyslím, že jednou přijde dřív z práce a ty budeš ležet se sousedkou polonahý na posteli (nejsme přeci v nějakém trapném seriálu). Mám na mysli malé dárečky, růže a tak dále..., které přijdou jen tak. Jen abys ji udělal radost a řekl jí tím, že si ji vážíš a miluješ ji. Ne každý dárek musí mít důvod, jako jsou narozeniny, svátek nebo výročí.

Měl by být zodpovědný. Když dojde na vážné momenty, měl by ses ukázat jako dospělý a zodpovědný člověk. Vtípky v nevhodných situacích již nejsou na místě. Tady jde o důležitá rozhodnutí. Ukaž, že se umíš rozhodovat, že znáš své priority/hodnoty, umíš hospodařit s penězi a zajistit tak rodinu. Už nejsi dítě.

Měla by cítit, že jsi tu pro ni. Nejhorší je, když se žena ve vztahu cítí sama. Má pocit, že ji s ničím nepomůžeš, že patří jen ke kuchyňské plotně, že po tobě pořád musí uklízet... vzal sis lásku svého života, ne služku. Občas nebude od věci, když ji pomůžeš a uklidíš. Můžete se dohodnout, že když ona uvaří, tak ty pak za odměnu umyješ nádobí. Tím pomáháním rozhodně nemám na mysli, že když bude vysávat koberec, tak ty milosrdně zvedneš nohy, abys nezavazel.

Měl by chtít jenom ji, ale nedusit ji. Je krásné, když ji dáš najevo, že je pro tebe ta jediná. Rozhodně jí nedávej důvod žárlit a sám nebuď ten, kdo ji bude držet na vodítku. Dopřej ji čas od času volnost, aniž bys předvedl tu největší žárlivou scénu. Věř ji. Že si chce vyjít s kamarádkami na dámskou jízdu někam do klubu? Co je na tom špatného, potřebuje i kamarádky, s kterými tě zdrbne. Nemusíš měnit svou povahu k tomu, aby ses stal pro nějakou slečnu princem na bílém koni (nebo milionářem v BMW). Postačí, když se budeš snažit a pamatovat na dobré vychování. Věřím, že gentlemani ještě nevymřeli. Dokaž jí, že ty jsi ten pravý!

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)

Další články k tématu: Seznámení